Προς το περιεχόμενο

Περί βρωμιάς...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις δικιο!Αναλυω λοιπον:

 

Η ψευτια η ιδια!Το κομματι το 'χω ακουσει κανα εκατομυριο μολις φορες!Το παιξιμο για ερασιτεχνικο ειναι....επαγγελματικο αλλα ο ηχος ειναι πολυ χαλια στα αυτια μου!Εχω ακουσει κλιπακια ερασιτεχνικοτερα μα παρα πολυ καλυτερο distortion στο νοιζ!

 

Καταρχήν ο τύπος δεν είναι και τόσο ερασιτέχνης...

Κατα δεύτερον θα κρίνεις τον ήχο κάποιου απο το μικρόφωνο της καμερούλας που τραβάει το βίντεο?

...και στο τέλος αφού πιο πριν έχεις βγάλει πόρισμα ειδικού πετάς κι αυτό:

 

Δεν εχω την παραμικρη ιδεα για αυτα που λες!....Σκεψου οτι εχω πολυ απαιδευτα αυτια(αυτο μπορει να ειναι μειον μου)!

 

:-\  ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην να ζητησω συγνωμη για το υφος μου (και για τα ορθογραφικα μου) .Η αληθεια ειναι οτι ακουγομαι πολυ καθετος για να εκφραζω απλα μια γνωμη , αλλα αμα κοιταξεις την ωρα που το ποσταρα πιστευω οτι θα με δικαιολογισεις.

 

Κατα δευτερον το παλικαρι που παιζει (ξαναλεω),  παιζει τοσο καλα ωστε και το behringer να ειχε , καλα θα ακουγοταν.

Ενας λογος παραπανω να με κανει να πιστευω οτι ο εξοπλισμος του δεν ειναι και ο καλυτερος.

 

Τα περισσοτερα βιντεακια που εχω δει και στο noiz αλλα και γενικοτερα , απο ερασιτεχνικες καμερουλες ειναι τραβηγμενα.

 

Αυτο ...

 

Δεν εχω την παραμικρη ιδεα για αυτα που λες!....Σκεψου οτι εχω πολυ απαιδευτα αυτια(αυτο μπορει να ειναι μειον μου)!

 

...δεν το ειπα ακριβως ετσι οπως το ποσταρες.Με το "Δεν εχω την παραμικρη ιδεα για αυτα που λες" αναφερομουν στον jmone και εξηγουσα οτι δεν γνωριζω τιποτα απο τον εξοπλισμο που αναφερει.Με το δευτερο σκελος αναφερομουν οτι ακομα και στα απαιδευτα αυτια μου (που εχουν μαθει- να 'ναι καλα το noiz - να ξεχωριζουν κατι μετριο απο κατι πραγματικα καλο) δεν ακουστηκε καλα αλλα ειμαι και λιγο επιφυλακτικος για την αποψη μου.

 

Το "ειδικος" δεν θα το σχολιασω καν.Οσες φορες εγραψα κατι στο φορουμ ηταν για να εκφρασω καποια απορια μου και να ξεστραβοθω.Ποτε μου δεν το παιξα ειδικος γιατι δεν ειμαι , αλλα και να ημουν , δεν ειναι καθολου του στυλ μου.Για το αν ακουστηκα(διαβαστηκα) καπως , εξηγω παραπανω.

 

Για το παλικαρι που ρωταει απλα θα τον συμβουλευα να ψαξει κι αλλο στο youtube γιατι θα βρει σιγουρα καλυτερους distorted ηχους απ'αυτον.Αλλα και αν εχει κολλησει σ'αυτον , εμενα δεν μου πεφτει λογος.

 

Πραγματικα δεν μου αρεσουν οι αντιπαραθεσεις και οι παρεξηγησεις.Αλλωστε στο noiz μπαινω για να περασω την ωρα μου ευχαριστα και οχι να μαλωσω.Αν ηθελα το δευτερο θα πηγαινα γηπεδο.

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου