Προς το περιεχόμενο

e-mu 1820m καηκε απο κεραυνο.


STELRETH

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει καει μαλλον η 1820m απο κεραυνο αλλα το κομματι pci το βλεπει ο υπολογιστης,κανω κανονικα εγκατασταση αλλα δεν εποικοινωνει με το εξωτερικο κουτι,υπαρχει καποια γνωμη,αυτα τα 2 πουλιουνται χωριστα,να δοκιμασω καποιο απο τα 2,η να ψαχνω για αλλη......

(εχω ups αλλα το παραπανω ρευμα που μου εκαψε και την μητρικη ,περασε απο το καλωδιο δυκτιου) ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ ΤΟ ΤΣΙΠ ΠΟΥ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ,ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

STELRETH welcome. Μη γράφεις κεφαλαία σε παρακαλώ, απαγορεύεται απ'τους κανονισμούς. Είναι σα να "φωνάζεις".

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.  καποιος που να ξερει το θεμα?απο οτι μου ειπαν στο σερβις,ισως ειναι καποιο τσιπ καμμενο.στεναχωρηθηκα,γιατι δεν την ειχα δουλεψει ολοκληρωμενα,ειχα μικροφωνο τωρα πηρα studio monitor ,φτιαχνω και καποιο χωρο και........παει η καρτα.

ευχαριστω.

α και μια συμβουλη,ποτε υπολογιστης χωρις ups και η γραμμη του τηλεφωνου η δυκτιου οποσδηποτε να περασει απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.   καποιος που να ξερει το θεμα?απο οτι μου ειπαν στο σερβις,ισως ειναι καποιο τσιπ καμμενο.στεναχωρηθηκα,γιατι δεν την ειχα δουλεψει ολοκληρωμενα,ειχα μικροφωνο τωρα πηρα studio monitor ,φτιαχνω και καποιο χωρο και........παει η καρτα.

ευχαριστω.

α και μια συμβουλη,ποτε υπολογιστης χωρις ups και η γραμμη του τηλεφωνου η δυκτιου οποσδηποτε να περασει απο αυτο.

 

την εχω κι εγω αυτη τη καρτα και μαλλον εχει παθει κατι παρομοιο αλλα οχι απο κεραυνο...πιστευω οτι η pci ειναι αψογη στο audiodock ειναι το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου