Προς το περιεχόμενο

Windows 7


DaveMurrayJr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσον αφορά τα 7, σύντομα θα τα κοτσάρω σε netbook Vaio να δω τι ιχθύες ψωνίζουσι.

 

Η εγχείρηση πέτυχε. Εκ πρώτης όψεως φαίνεται να έχουν μειωθεί οι χρόνοι startup/shutdown, ενώ δείχνει να κάνει ακόμα καλύτερη διαχείρηση των πόρων του συστήματος. Overall πιο ευχάριστη και λειτουργική εμπειρία από τα Vista.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η εγχείρηση πέτυχε. Εκ πρώτης όψεως φαίνεται να έχουν μειωθεί οι χρόνοι startup/shutdown, ενώ δείχνει να κάνει ακόμα καλύτερη διαχείρηση των πόρων του συστήματος. Overall πιο ευχάριστη και λειτουργική εμπειρία από τα Vista.

Όσο περνά ο καιρός θα σου αρέσουν και πιό πολύ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εγώ που πέρνω PC με windows 7 64bit επάνω τι να κάνω με κάρτα ήχου ?

το σύστημα θα είναι σίγουρα πολύ καλύτερο για την διαχείρηση των πόρων και του quad core αλλα με drivers τι γίνεται?σκέφτομαι να βάλω και τα ΧΡ σε ενα δεύτερο πρτίσιον για λόγους συμβατότητας λογισμικού (αλήθεια το cubase 5 λειτουργεί σε 64 μπιτ?) αλλα οι περισσότεροι μου λένε να εστιάσω στα windows 7 64.για κάποιον που δεν μπορεί να πλήρώσει RME τι παίζει με τα 64 bit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εγώ που πέρνω PC με vista 64bit επάνω τι να κάνω με κάρτα ήχου ?

 

Τώρα παίρνεις υπολογιστή με vista; Γιατί;

 

με drivers τι γίνεται?

 

Για ποιές συσκευές;

 

το cubase 5 λειτουργεί σε 64 μπιτ?

 

Ναι.

 

οι περισσότεροι μου λένε να εστιάσω στα windows 7 64.για κάποιον που δεν μπορεί να πλήρώσει RME τι παίζει με τα 64 bit?

 

Καλά σου λένε. Δες MAUDIO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για ποιές συσκευές;

 

Καλά σου λένε. Δες MAUDIO.

 

Βασικα για κάρτα ήχου όσων αφορά τις συσκευές

 

μόνο η m-audio έχει σταθερότητα και τιμή μέχρι 300 ευρά στα 64 bit η ξέρεται αν τα υποστιρίζουν κι άλλες εταιρείες σ'αυτό το φάσμα χρημάτων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για κάρτα ήχου όσων αφορά τις συσκευές

 

μόνο η m-audio έχει σταθερότητα και τιμή μέχρι 300 ευρά στα 64 bit η ξέρεται αν τα υποστιρίζουν κι άλλες εταιρείες σ'αυτό το φάσμα χρημάτων?

 

Είναι πολλές. Βασικά επειδή είναι ολόκληρη κουβέντα η οποία έχει γίνει πολλές φορές, κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ, διάλεξε 2-3 καρτούλες βάσει των αναγκών σου και μετά δες το θέμα drivers ή το συζητάμε αφού έχεις καταλήξει κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου