Προς το περιεχόμενο

Sea Lion (Harilatron-Fleamail-Nikodemos)


harilatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο το κομματάκι!

 

Πολύ καλή δουλεία παιδιά!

 

*Ελπίζω ο frontman να έχει χαρακτήρα και μην ''αλλοιωθεία'' απο την φήμη και τις groupies!  ;D ;D :P

I'll follow the signal to the end...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

guys να πω και εγώ με την σειρά μου (....αν και η συμμετοχή μου είναι μικρή :))....merci beaucoup pour les compliments (....γαλλικά γιατί έχουμε και μια α' ανατροφή ;D ;D ;D)

 

χάρηκα πολύ όταν είδα την φωτογραφία του frontman sea lion γιατί πραγματικά ήταν σαν να κοιτάζω στον καθρέφτη....και έτσι επιτέλους συμμετείχα σε ένα project που δεν είμαι ο μοναδικός ομορφάντρας..... ;D ;D

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο ρε παιδιά πολύ ωραίο κομμάτι!!!

......νομίζω ότι πρέπει να προχωρήσεται κ' άλλα κομμάτια!!

Ναι ρε...βρείτε και άλλα ζώα!!! Προτιμήστε τα προστατευόμενα...το δαίμονα της Ταζμανίας...

Πέρα από τη πλάκα, μπράβο και από εμένα μάγκες. Είμαι υποστηρικτής του online παιξίματος και η συνεργασία σας μου το επιβεβαιώνει

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο Harilatron.

Μπραβο σας. Εμενα προσωπικα μαρεσε και σαν μουσικη και το κομματι σαν κομματι.

 

Αντε και εις ανωτερα!

 

 

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o

 

Καταρχάς το κομμάτι τα λέει όλα κλαίγοντας. Είναι μεν 2 συγχωρδίες αλλά ειναι κομματάρα, αναπτύσεται ,σταματάει και ακριβώς επειδή θες κι αλλο σου δινει ενα encore. Οι ήχοι με το ζώο απλά με συγκινουν καθώς νιώθω απέραντη αγάπη, με ταξιδεύουν πλάι του και όλα αυτά για εναν άνθρωπο που σπανιως θα πει οτι του αρέσει ινστρουμενταλ κομμάτι.

Ο ήχος πολύ live αισθητική και ωραίος, χωρίς να πλαστικοποιείται.

Ίσως μια φωνή θα το απογείωνε ως κομμάτι αλλά θα το "λύγιζε" ως εικόνα-συναίσθημα ίσως.

Η μελωδία της μελαγχολίας που κυριαρχεί με τις κιθάρες να ακούγονται σαν άνεμος που σε παίρνει δεν δίνουν χώρο για να πρωταγωνιστήσει και φωνή πιστεύω.

Εκανα μια ανάλυση όπως το νιώθω, υποκειμενικά μεν, αλλά είναι στο repeat εδώ και ενα τέταρτο. Βάλτε με και εμένα στην μπάντα. Για να μοιράζω κοκακόλα light.

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου