Προς το περιεχόμενο

Gilmour-όφατσες του ΝΟΙΖ ενωθείτε για jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 255
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ με τον longshadow για τα μέρη, με τις εξής προσθήκες:

 

1ο μέρος -> αρχή - 00.52

2ο μέρος -> 00.52 - 1.24

3ο μέρος -> 1.24 - 1.55

4ο μέρος (Bridge) (το "tricky" σημείο που λες)-> 1:55-2.19: αν υπάρχει κάποιος που θέλει να παίξει κάτι εκεί

5ο μέρος -> 2.19 - fade out - 2:56

6ο μέρος (Coda) -> 2:56 - τέλος (εδώ μπορούν να παίξουν πιθανώς και παραπάνω από 1 κιθάρες)

 

 

Ψήνομαι για το τέταρτο μέρος.Πως θα γίνει το σκηνικό να ανεβάσω κάτι για όλο το section και να διαλέξουμε ένα μικρό κομμάτι η να κάνω δυο-τρία μικρά κομμάτια;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@janick

Δεν κατάλαβα τι εννοείς....Στείλε κάτι μόνο για το 4ο μέρος που σ'ενδιαφέρει... ;)

(κιθάρα τέρμα αριστερά, backing τέρμα δεξιά και μου το στέλνεις με πμ)

 

@gregg

Thanks...Αν και θα ήταν καλύτερα να μου τα είχες στείλει με πμ για να υπάρχει για όλους το στοιχείο της έκπληξης ακούγοντας τα όλα για πρώτη φορά μαζί... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@janick

Δεν κατάλαβα τι εννοείς....Στείλε κάτι μόνο για το 4ο μέρος που σ'ενδιαφέρει... ;)

(κιθάρα τέρμα αριστερά, backing τέρμα δεξιά και μου το στέλνεις με πμ)

 

 

Αναφέρθηκες πριν για 4 συμμετοχές ανα section για αυτό ρωτάω.Να γραψω κάτι δηλαδή για όλο το μέρος;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gregg

Thanks...Αν και θα ήταν καλύτερα να μου τα είχες στείλει με πμ για να υπάρχει για όλους το στοιχείο της έκπληξης ακούγοντας τα όλα για πρώτη φορά μαζί... ;)

Ααα...ok then. Θα φτιαξω δυο κλιπακια ακομα τοτε, no problem. :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το απογευμα θα στειλω και εγω το δικο μου, θα το εκανα χτες αλλα πεθανε το blues driver μου και δεν εβρισκα μπαταριες.

 

Ποιο κομματι να γραψω? Εχουμε ελλειψεις σε κανενα να γραψω εκεινο? Η αν θελετε γραφω ολοκληρο και κραταει ο longshadow οποιο χρειαζεται, δεν εχω προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα χωραω και με θελετε πειτε μου ποιο μερος να γραψω. Θα προτιμουσα το 2ο αλλα αν (οι διοργανωτες) προτιματε αλλο no problem. Πειτε μου

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα...ok then. Θα φτιαξω δυο κλιπακια ακομα τοτε, no problem. :)

 

Αφού θα μπείς στον κόπο να το ξανακάνεις μια θερμή παράκληση...Όχι τόσο δυνατά!!.. ;D

Γράψε πιο σιγά την κιθάρα και μην βάζεις τίποτα maximizer στο τέλος.  ;)

 

Playloud δεν υπάρχει θέμα προτίμησης.

Έτσι κι αλλιώς μάλλον θα φτιάξουμε πάνω απο ένα τεμάχιο. (για κοίτα όμως λίγο το 5ο μέρος...2:19-2:56... ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το απογευμα θα στειλω και εγω το δικο μου, θα το εκανα χτες αλλα πεθανε το blues driver μου και δεν εβρισκα μπαταριες.

 

Ποιο κομματι να γραψω? Εχουμε ελλειψεις σε κανενα να γραψω εκεινο? Η αν θελετε γραφω ολοκληρο και κραταει ο longshadow οποιο χρειαζεται, δεν εχω προβλημα...

 

Δεν έχω πρόβλημα να το γράψεις όλο και να επιλεγεί κάποιο, αλλά θα πρέπει να ξεχωρίζουν τα μέρη.

(..μην γράψεις δηλαδή κάποια φράση που θα "πατάει" σε δύο μέρη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου