Προς το περιεχόμενο

Gilmour-όφατσες του ΝΟΙΖ ενωθείτε για jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

'Ενα μεγάλο +1 στο ποστ του neeq.

 

Παιδιά μπράβο και πάλι για τα τελευταία 2 jams. Ξεχώρισε το 2ο για μένα σα σύνολο λόγω της πολυφωνίας (Σπύρο το σφυράς καλά  :) ).

 

ΖΗΛΕΥΩ! (με την καλή έννοια πάντα)

 

Χώστα οι επιρροές σου από ΠΑΝΚ είναι εμφανείς.  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 255
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@neeq

 

Που σημαίνει ότι ο Ruddess θα πάρει τη θέση του Malmsteen στο ποιός είναι πιο φαφλατάς και παχύς και θα γεμίσει το forum απο συζητήσεις για κουρδισμένα πλήκτρα πιάνου και ptp σύνθια!!! ;D ;D Είσαι σίγουρος;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον θα αλλαξουμε λίγο παραστασεις. Συνεχεια η ερωτησεις "MiniMoog 'h PA80?" είναι λίγο βαρετο :p

 

Τελοσπαντων, για να μεινουμε στο θεμα, συμμετεχοντας πρωτη φορα τη διαδικασια μου αρεσε παρα πολυ να ακουσω παιξιμο μου αναμεσα σε αλλα πολυ ομορφα παιξιματα και θα συμμετεχω συχνα σε παρομοιες δραστηριοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε τότε και μια βόλτα απ'το Noiz Jam #4 να δεις αν σ'αρέσει το μπακιτράκι να γράψεις κάτι  ;)

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=165779.0

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην ειναι politically correct αλλα νομιζω οτι το δευτερο κλιπακι ειναι κατα τι ποιο listenable του πρωτου, και αυτο κατα την ταπεινη μου αποψη οφειλεται αποκλειστικα στη συνυπαρξη αλλων οργανων (και καλου παιξιματος) πλην της συνηθους ηλ. κιθαρας. Αν μαλιστα οπως μου ειχε πει ο harilatron ειχε συμμετασχει και καποιο μελος με σαξοφωνο νομιζω θα ταιριαζε ιδιαιτερα με το συγκεκριμενο backing.

 

Παντως ανεξαρτητως ολων αυτων νομιζω θα ηταν καλο σιγα σιγα να ακουμε στο νοιζ και κλιπακια (η βιντεο μια και για αυτα εριζουν σε αλλο thread) αλλων οργανων.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου