Προς το περιεχόμενο

19ος CGEmpire Μουσικός Διαγωνισμός


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ Nik thanks. Μόλις το τελειώσω θα το ποστάρω.

Όσο για το κομμάτι περί ψηφοφορίας, δεν νομίζω ότι το nOiz θα πλακωθεί να ψηφίσει. Μεταξύ μας θα προτιμούσα να πλακωθεί να συμμετάσχει...αλλά με τόσους κιθαρίστες είναι δύσκολο! Ο διαγωνισμός  σου, πάει περισσότερο σε πληκτράδες. Προφανώς κανείς από εμάς δεν θα ήθελε να σε βάλει σε δύσκολη θέση

 

Είσαι admin στο CGE? Βάζεις και βγάζεις κάρμα?...έτσι για να ξέρω...

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Δεν το ποστάρεις, το στέλνεις σε εμένα. Μην το ξεχάσεις, αλλιώς τι ανώνυμο θα ήταν; ;)

 

Ναι είμαι admin, Και κάνω ότι γουστάρω εκεί. Λύνω και δένω πρακτικά! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ τι ειναι παλι τουτό.Με μιντι ειναι ολα παιγμένα?Ολα ειναι απο το ρολαντ?Αυτο το κινεζοβιολί ειναι ποοοοοοολυ αληθινο για μιντι ομως.Κ το παιξιμο ειναι τελειως τσάινατάουν.

 

Ερωτικό δεν το βρίσκω όπως το κρασάκι του τσού ας πούμε αλλα ειναι γεια σας απο ηχους κ παιξιές.Χαραμίζεσαι ρε με τα βαφεία κ τα σχέδια.Ασχολήσου με τη μουσική πιο σοβαρά ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ τι ειναι παλι τουτό.Με μιντι ειναι ολα παιγμένα?Ολα ειναι απο το ρολαντ?Αυτο το κινεζοβιολί ειναι ποοοοοοολυ αληθινο για μιντι ομως.

Eίπαμε...καλό το Roland αλλά όχι τέλειο. Το Κινεζοβιολί είναι κόψε-ράψε sample (γι αυτό είναι τέλειο)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολήσου με τη μουσική πιο σοβαρά ναούμ.

...ναι και κονόμησα...άσε ρε να κάνω τη πλάκα μου. Στο τέλος θα με στείλεις και στο ΩΔΕΙΟ!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Marathon: Ο διαγωνισμός έφαγε ΑΚΥΡΟ! Κρίμα το κομμάτι, κρίμα ο διαγωνισμός, κρίμα ο κόπος μας...

 

Αΐ σιχτήρ... (γενικά, όχι προς κάποιον ειδικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon: Ο διαγωνισμός έφαγε ΑΚΥΡΟ! Κρίμα το κομμάτι, κρίμα ο διαγωνισμός, κρίμα ο κόπος μας...

 

Αΐ σιχτήρ... (γενικά, όχι προς κάποιον ειδικά)

 

Aπο ποιον και γιατι αν επιτρεπεται  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ο διαγωνισμός έφαγε άκυρο απο εμένα, προσωπικά. Εγώ διοργανώνω, εγώ αποφασίζω.

 

Το γιατί θα το καταλάβεις αν διαβάσεις όλο το θρεντ. Πήγαν λίγο σκατα όλα και ομολογουμένος κι εγώ αντέδρασα μάλλον σαν 5χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου