Προς το περιεχόμενο

μπασο σε υπογουφερ απο 5.1 ηχεια υπολογιστη?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω περιπου 2 χρονια παιζω στο σπιτι  ακριβως οπως το εχεις συνδεσει κι εσυ (γιατι τον ενισχυτη τον εχω στο στουντιο) και δεν υπαρχει κανενα προβλημα στα ηχεια. Το ξερω οτι στις μεγαλες εντασεις μπουκωνει αλλα με το προγραμματακι της Ampeg το ΑmpegSVX ολα διορθωνονται και ο ηχος ειναι η μερα με την νυχτα αφου προσομειωνει σχεδον τα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ το παιρνας απο pc που εχεις φορτωσει το σιγκερκριμενο προγραμμα απο οτι καταλαβα. εγω εχω σινδεσει απευθειας το μπασο πανω στον ενισχητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είχα κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα με creative 2.1 όταν είχα πάει σε φίλο κιθαρίστα και θέλαμε να κοιτάξουμε κάτι ιδέες και δεν υπήρχε λόγος ούτε για προβάδικο ούτε για πολλές τσίτες, direct στο input του 2.1 με RCA αντάπτορα  ;D  απρόσμενο αλλά ακουγόταν.. ok  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

supremo το δοκιμασα το ampegSVX αλλα μονο θορυωβο βγαζει το μπασο το ακουω ελαχιστα. στην απευ8ειας συνδεση εχω πολυ καλυτερο ηχο. δεν επιανε ψηλες αλλα οταν σινδεσα επανω και 2 δορυφορους ακουνται και αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου