Προς το περιεχόμενο

Κιθαριστας Ρακιντζή? Τα σπαει..


nakis87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ρε παιδια,

ξερει κανεις αν ο κιθαριστας του Μιχαλη Ρακιτζη(Μανος Μανουσελης) παιζει καπου αυτην την περιοδο?Μπρουμε να μαθουμε κατι παραπανω για την δουλεια του?Οσο και αν εχω ψαξει δεν εχω βρει κατι προσφατο...Ο τυπος απλα τα σπαγε δειτε αυτο το video  

 (οι περισσοτεροι θα την εχετε ακουσει αυτην την εκτελεση )αλλα μου εκανε μεγαλη εντυπωση ο τροπος που επαιζε τοτε--ωραιες εποχες.... ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΠΩΡΕ ΔΙΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑΓΟΓΑΡΑ!Ο ΡΗΚ ΡΟΥΜΠΙΝ ΤΟΝ ΕΧΙ ΚΑΝΙ?ΜΑΜΟ!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι έπαιζε/ παίζει στα Τα Παιδία Παίζει, το σταθερό σχήμα της Αρχιτεκτονικής [κάθε Τετάρτη παίζουν πια]. Νομίζω ότι είχε βγάλει και ένα προσωπικό CD, το χε παρουσιάσει σε ένα Guitar clinic του Ζήρα στο Όνομα του Ρόδου πριν κανά δυάρι χρόνια. Γενικά πολύ καλός παίκτης -και κάργα van halenικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή που ήταν δίπλα στην Ελευθεροτυπία και κατέβηκε Πειραιώς. Στάνταρ ήταν ο κιθαρίστας στα Παιδία Παίζει μέχρι πρόπερσι, δεν ξέρω αν συνεχίζει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τυπος ειναι απλα ασυλληπτος..

Ο καλυτερος κιθαριστας που εχω δει απο κοντα μακραν..

Πραγματι επαιζε στην αρχιτεκτονικη αλλα δεν ξερω αν παιζουν ακομα...

Ο τυπος επαιζε την εισαγωγη του sweet child με tapping!!!!(ασχετο αλλα μου ειχε κανει εντυπωση η σκεψη)

Σαν εξτρα πληροφορια το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι παλαιοτερα επαιζε στους ΤΖΟΚΕΡ..

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με την ευκαιρία, να κάνω και μία - offtopic - αφιέρωση στο Χαρίλαο από το Ηράκλειο. :D :D

...

 

Ευχαριστώ και ανταποδίδω με το αριστούργημα :"Το πνίγω το κουνέλι".

 

Παραθέτω σκηνή από τα γυρίσματα του εν λόγω video clip (δυστυχώς θέματα πνευματικής ιδιοκτησίας δεν μου επιτρέπουν να το ανεβάσω ολόκληρο). :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου