Προς το περιεχόμενο

Ελληνικα Συγκροτηματα Που αξιζουν..


tasosSG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλεξ και Σπύρο, το θρεντ είναι για να παραθέσουμε συγκροτήματα ελληνικά που μας αρέσουν, όχι για να προωθήσουμε το δικό μας (κάτι που αμφότεροι δεν σημειώνετε ότι κάνετε). Σας παρακαλώ ανοίξτε ένα θρεντάκι αλλού αν επιθυμείτε να ενημερώσετε για την πορεία της μπάντας σας.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορω να πω οτι μου αρεσαν πολυ οι Horizon's End, ειδικα στον δίσκο Concrete Surreal, που είναι απο τις καλυτερες ελληνικες δουλειες. Γνωρίζω προσωπικα τα παιδια, και εχω παιξει μαζι τους, χωρις βεβαια αυτό να επηρεαζει τη μουσική μου κρίση.

 

 

Παίζει και ο Βρετός, για τον οποιο τόσος λόγος είχε γίνει σε αλλο θέμα :D

 

Παντως ομολογω οτι ο προηγουμενος κιθαρίστας είναι περισσότερο του γουστου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αλεξ δεν ειναι στη Μπαντα ??? και αν δεν γνωριζεις σε ενημερωνω οτι η συγκεκριμενη μπαντα υπαρχει απο το 1997 με πολλά live και δισκογραφία.....Δεν νομίζω να πειραζει που μου αρεσαν πριν προσχωρησω πριν 4 μηνες???Μαλλον η διατύπωση μου(τσεκαρετε)σε μπερδεψε νομιζω αγαπητε μπλαντυ σανταιυ..Ευχαριστώ πολύ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλεξ και Σπύρο, το θρεντ είναι για να παραθέσουμε συγκροτήματα ελληνικά που μας αρέσουν, όχι για να προωθήσουμε το δικό μας (κάτι που αμφότεροι δεν σημειώνετε ότι κάνετε). Σας παρακαλώ ανοίξτε ένα θρεντάκι αλλού αν επιθυμείτε να ενημερώσετε για την πορεία της μπάντας σας.

 

Bloody_Sunday οι Raging Strorm δεν είναι η μπάντα μου(κάτι που μπορεί να διαπιστωθεί από το προφίλ μου).Παρέθεσα έναν λειτουργικό σύνδεσμο για ό,ποιον ενδιαφέρεται,αφού ήλεγξα τον προηγούμενο και δεν λειτουργούσε.Ευχαριστώ για την επισήμανση,θα την έχω κατά νου όταν χρειαστεί να προωθήσω την δουλεία μας. :)

Balance and practice is the key to success.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας..

Θα προτιμουσα βεβαια να αναφεραμε ελληνοφωνα γκρουπ περισσοτερο και οχι αγγλοφωνα..

Αλλα ΟΚ.... :) ;)

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

            Ο ΑΚΟΥΣΩΝ ΠΑΝΚ-ΡΟΚ ΣΩΘΗΤΩ.

 

 

 

                  ΤΕΛΟΣ.-

 

Λαθος θρεντ, σορρυ  ;D

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχνάμε και τους Intra Venus οι οποίοι αξίως μας εκπροσωπούν στην πειραματική jazz-rock σκηνή..

+12:5 για τους Fragile Vastness & Blues Wire...Πανάξιοι εκπρόσωποι στην σκληρή σκηνή είναι οπωσδήποτε οι Acid Death και οι Septic Flesh (όπως και άλλοι βέβαια)...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bloody_Sunday οι Raging Strorm δεν είναι η μπάντα μου(κάτι που μπορεί να διαπιστωθεί από το προφίλ μου).Παρέθεσα έναν λειτουργικό σύνδεσμο για ό,ποιον ενδιαφέρεται,αφού ήλεγξα τον προηγούμενο και δεν λειτουργούσε.Ευχαριστώ για την επισήμανση,θα την έχω κατά νου όταν χρειαστεί να προωθήσω την δουλεία μας. :)

 

Συγγνώμη αν πράγματι σε παρεξήγησα - αν & δεν έγινε τόσο απρόσεκτα όσο φάνηκε. Δεν εκπροσωπώ το Νόιζ (εκπροσωπείται μια χαρά από τον Γιαμέθ!!) αλλά όπως όλοι γνωρίζουμε, υπενθυμίζω πως είναι ανοιχτό προς όλους... :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Rosebleed, ειναι οι λόγοι που (ξανα) αρχίζω να πιστεύω πως κατι ουσιώδες γίνεται στο Αγγλόφωνο...

Δεν ξέρω ρε γμτ πώς να το εξηγήσω αλλά κάτι δεν μου κάθεται καλά στους  Rosebleed και με χαλάει πολύ το όλο θέμα... μου τη δίνει ελαφρώς το στυλάκι τους, δε με ενθουσιάζουν και τα κομμάτια τους... μήπως έχω γίνει πολύ παράξενος; ::)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου