Προς το περιεχόμενο

Roland A-33.Απορια,ελπιζω γελοια..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια βρει ενα roland Α-33 76 πληκτρα σε πολυ καλη τιμη!αυτο ειναι mother keyboard και δεν αποθηκευει ηχους απλα δεχεται πληροφοριες ΜΟΝΟ την ωρα που ειναι συνδεδεμενο με καποιο rack Η με αλλο synth..

 

τι προτεινετε,να το παρω?

 

δεν εχω καποιο rack αλλα εχω σκεφτει να φορτωνω πιανα και strings απο το triton.

 

θα μου πεις τι το θελεις,το θελω για να παιζω πιανιστικα θεματα και ευελιξια στα live!

 

τελος,αν ξερει καποιος ας μου εξηγησει την συνδεσμολογια μεταξυ synth και Mother για να περασω τους ηχους..

 

ευχαριστω περιμενω απαντησεις!!!![/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η τιμη ειναι καλη,δοκιμασε το και χτυπα το.Να ξερεις οτι ειναι παλιο μοντελο ομως.Εγω εχω το Α-37 εδω και 4 χρονια περιπου.Το κλαβιε ειναι ημιβαρυκεντρισμενο,πολυ πλαστικουρα αλλα καλυτερο απο του τριτον(οχι του 88pro).H συνδεση ειναι πολυ απλη.midi out του πληκτρου στο midi in του τριτον.Στα εγχειριδια θα βρεις ακριβεις οδηγιες για οτι θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου