Προς το περιεχόμενο

1o Noiz Open Day - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

(κάνας κάφρος ρε παιδιά :D )

 

Eκει ημασταν, μαζι με Run_to_the_hills και panagiotis_Rx7 (πολυ πρωτος χαρντροκας με ποζεριαρικο κιθαρονι) αλλα λιγοι μας πηραν χαμπαρι...ειχα φερει και καφροενισχυτη για πολλα γκαζια...επρεπε να ερθεις στην αιθουσα 2 να κανεις κεφι ;D Η αληθεια ειναι οτι καποιες στιγμες πονεσε το κεφαλι μου απο τον συνεχομενο καθαρο ηχο στην αιθουσα 1 ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κακό παιδί, μεταλομιχαλάκη, έπαιζα μια χαρά μπλουζιές με τον Run_to_the_hills και βαράτε κάτι open D high gain με τον Παναγιώτη, και έπασα τη μπαγκετούλα...

 

Ευτυχώς είμαι ωραίο παιδί και με συμπάθησε η μικρή στο μπαρ, και δεν μας τη χρεώσανε... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκουχου γκουχου

οι μπακετες ηταν ξεχασμένες και μισοσπασμένες και φυσικά διαφορετικές μεταξύ τους

 

τηλεφωνάκι πήρες τουλάχιστον? ;D

 

ρε δεν βάζατε μια φωνή να έρθω δίπλα?

τσ τσ τσ (στην αρχή ήταν όλη στη δεύτερη αίθουσα και μετά όλοι μαζί στην πρώτη)

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xάρηκα πολύ για τη σύναξη, τις πολύ ενδιαφέρουσες καινούργιες γνωριμίες και την καλόπιστη κοινωνική κριτική που ασκήθηκε με τις παλιές. Λόγω κοσμοσυρροής του λυσσασμένου πλήθους που απεγνωσμένα προσπαθούσε να πάρει μια τριχούλα από τα πυκνά αρρενωπά φρύδια του Evris, υπήρξε μια αναταραχή κι έτσι δεν μπόρεσα να μιλήσω με όλες τις σημαίνουσες προσωπικότητες που παρεβρέθησαν εις την ωραίαν ταύτην εσπερίδα...

 

Η πασαρέλα που ακολούθησε με τις ωραιότατες κορασίδες (με & άνευ χορδών) έκανε πολλούς να χάσουν την μιλιά τους, κι έτσι η διασαλευθείσα τάξις αποκαταστάθηκε. H παρουσία τόσων γοητευτικών δεσποινίδων μπορούσε να κάνει ακόμη και τον κ. Κωσταντίνο 1979 να κοκκινήσει, και είναι γεγονός πως οδήγησε στην δυσλειτουργία ορισμένων αισθήσεων, όπως πχ. της ακοής: κάποιος, απευθυνόμενος εις τον Τροποποιητήν κ. Χαρίλατρον, του είπε πως η κιθάρα του είναι "ωραίο κουπί", πλην όμως λόγω της προαναφερθείσας σύγχυσης εκείνος άκουσε πως η κιθάρα του έχει "ωραίο ΚΟΥΜΠΙ"...

 

rrrocr.jpg

 

... και ως ήτο αναμενόμενον, εφούσκωσε από υπερηφάνεια μέχρι την αποχώρησή του, η οποία έγινε με ιδιαίτερο στόμφο & σαφώς επηρεασμένη από αυτή του Evris.

 

Εις το επανιδείν!  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Ολοι κιθάρα παίζουν. Αλλά και λίιιγο ντραμς αμα τύχει. Πως γίνεται ρε ατιμοι να παίζετε τόσο καλύτερα ντραμς από κιθάρα;  ;D Είναι αντρικό όργανο τελικά η κιθάρα...  :D

 

Αν ήξερα ότι έχει ροζ τύμπανα θα ερχόμουν κι εγώ και θα βλέπαμε ποιο είναι πιο αντρικό όργανο! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi guys!!

 

'Ηταν άκρως ενδιαφέρουσα η συνάντηση σας/μας, όχι μόνο για τις μουσικές συζήτησεις και πηγαδάκια που είχατε στήσει μέσα και έξω απο τις αίθουσες (πίνοντας μπύρες) αλλά για τον εξοπλισμό που είχατε φέρει μαζί σας, όπως δυο-τρεις κιθάρες πάνω στο κόκκινο καναπέ μοστραρισμένες με πολυ "πόζα" καθώς επίσης οι δεν ξέρω κ εγω πόσες πεταλιέρες.... χεχεχεχεχεχεχε

 

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και την επόμενη φορά θα είναι ακόμη πιο οργανωμένο!

(Οσο για τη ροζ αίθουσα και τη ροζ ντραμς, πάντα είχαν σουξέ και ζήτηση!)

 

Λίζα Βεντούρα

PROVA Music Studios

www.provastudio.com

 

 

οδός Κωνσταντινουπόλεως 56 - Ταύρος, Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε βρε!Καλως τα παιδια!:) Ωραια ηταν χθες δεν εχω παραπονο σε κανενα τομεα. Κυριως χαρηκα που γνωριστικα με ατομα που εχουν να προσφερουν κατι καινουριο. Το μονο που θαθελα ισως να θιξω ειναι οτι περιμενα να δω και αλλα διαφορετικα μουσικα στυλ. Επαιξε πολυ το ροκο-μπλουζο-φανκοειδες που ναι για μενα ηταν κατι καινουριο αλλα γιατι οχι και κατι διαφορετικο απο αυτο; Ετσι για ποικιλια ρε παιδες; Κατα τα αλλα το στουντιο νομιζω οσοι το ειδατε 1η φορα χθες θα σας μεινει για λιγο καιρο τουλαχιστον...:Ρ Εγω με την μπάντα που παιζω τους Ναδιρ (www.myspace.com/nadirgr) παμε εκει εδω και 1,5 χρονο και ακομα και τωρα βρισκουμε ολο και καποιο νεο καλουδι να μας περιμενει!:)

Να επαναληφθει οπωσδηποτε παρομοιο event και ακομα καλυτερα να κλεισουμε και μερα ολοκληρη στο στουντιο την επομενη φορα! Θα μπορουσε να γινει καπως σαν σεμιναριο μεταξυ μουσικων, ερασιτεχνων και μη.

 

Υ.Γ.(1): Τελος, θελω να ζητησς ταπεινα συγνωμη απο αυτους που κατα την αποχωρηση μας δεν ειχαμε την χαρα να καληνυχτιστουμε.:)

Ξέρουν αυτοι!;)

Υ.Γ.(2): Σορρυ για τα Greeklish...Αφαιρεθηκα...:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να περάσατε πραγματικά ωραία στη χθεσινή συνάντηση (αν κρίνω από τις photos)...

Τι κρίμα που μένω τόσο μακριά... :(

Τραβήξατε μήπως και κανά video;

 

ΥΓ: evris τόσο καιρό (από το μεστό και πανέξυπνο γραπτό σου λόγο) νόμιζα ότι ήσουν τουλάχιστον 150 ετών. ;D Εξεπλάγην όταν σε είδα στις photos... ;D

 

Πέραν από την πλάκα τώρα, ειλικρινά σε είχα για 50άρη ;)

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου