Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους ήρθε το μικρό μου Landing Bass.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο μπάσο!!

αναμένουμε περισσότερες φώτο και κλιπς....

 

στο 21ο τάστο φτάνεις εύκολα; :P

Ευχαριστώ Παναγιώτη

Μεθυσμένος απ' τη χαρά μου, χθες έφτασα μέχρι 12ο

Τώρα για εκεί κάτω που λές πρέπει να περιμένεις. Ισως αρκετά.

 

Καλόπαιχτο και περιμένουμε να μας πείς εντυπώσεις.

Σε τι ενισχυτικά το κουμπώνεις ??

Ευχαριστώ. Θα το κουμπώσω στον αδελφοενισχυτή μου (πολλάααααα χρόνια μαζί) τον Peavey TKO-75. Αντε να περάσει και μέσα από ένα ΒDI21. Δεν ξέρω αν το άμεσο μέλλον του επιφυλάσσει άλλον ενισχυτή για τις πρόβες. Ιδωμεν  ;)

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Περιμένουμε κλιπάκια φαντάζομαι όλοι... Προσωπικά εγώ πάντως δεν τα έχω ακούσει αυτά τα μπάσσα... Θα ήθελα να ακούσω ένα,δύο,τρία κλιπάκια... Οι EMG πως αποδίδουν στο shortscale? Χαζή ερώτηση αλλά δεν ξέρω τίποτα απολύτως από shortscale μπάσσα....

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζή ερώτηση αλλά δεν ξέρω τίποτα απολύτως από shortscale μπάσσα....

 

Εγώ δηλαδή τώρα, παρόλο που είμαι γνωστός για την στωικότητά μου (και την ομορφιά μου βέβαια) πως περιμένεις να αντιδράσω σε μία τέτοια δήλωση;  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο το μπάσο! Ειμαι και εγώ φαν του shortscale...

 

Είναι οι μαγνήτες πιο κοντά στη γέφυρα ή δεν βλέπω καλά? Είναι μία από τις μικρές παραλλαγές που έκανες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δηλαδή τώρα, παρόλο που είμαι γνωστός για την στωικότητά μου (και την ομορφιά μου βέβαια) πως περιμένεις να αντιδράσω σε μία τέτοια δήλωση;  ;D

 

 

Εγω παντως περιμενω να τον πεισεις οτι το μεγεθος δε μετραει και να τον προσηλυτισεις στην σκοτεινη πλευρα. ;D Με γειες! Εχεις δυνατοτητα ηχογραφησης να ανεβασεις κανα κλιπακι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γεια φιλε.περιμενω ηχογραφημενο σολο tribute στον joey demaio!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ευχαριστώ. Θα σου ετοιμάσω το "πέταγμα της σκατόμυγας"  ;D

 

Καλορίζικο το μπάσο! Ειμαι και εγώ φαν του shortscale...

 

Είναι οι μαγνήτες πιο κοντά στη γέφυρα ή δεν βλέπω καλά? Είναι μία από τις μικρές παραλλαγές που έκανες?

 

 

Ευχαριστώ και εύγε ! Ναι, είναι κοντά. Μου δίνει καλύτερα αυτόν τον Stanley Clarke ήχο που κυνηγούσα στα 12/24μετρα blues που παίζω  :P

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω παντως περιμενω να τον πεισεις οτι το μεγεθος δε μετραει και να τον προσηλυτισεις στην σκοτεινη πλευρα. ;D Με γειες! Εχεις δυνατοτητα ηχογραφησης να ανεβασεις κανα κλιπακι;

 

Ναι. Θα το περάσω από τη κάρτα μου (χάλια τρόπος να ηχογραφείς μπάσο) και αφού το γράψω χαμηλοκουρδισμένο θα σας το στείλω σε τριπλή ταχύτητα να δείτε τι γατομπασίστας είμαι  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωωωωραίο το μπασσάκι φίλτατε! Με γειά με γειά και φτού φτού μην το ματιάσουμε και κοντύνει παραπάνω!  ;D  ;D  ;D

Πολύ ωραίο το χρωματάκι, και φυσικά οι EMG αφιερωμένοι στον banana sensei που τους κρυφογουστάρει!  ;D Άντε τώρα να κάτσει και το B3 που λέγαμε να τ'ακούσουμε κι από κοντά!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Θα το περάσω από τη κάρτα μου (χάλια τρόπος να ηχογραφείς μπάσο) και αφού το γράψω χαμηλοκουρδισμένο θα σας το στείλω σε τριπλή ταχύτητα να δείτε τι γατομπασίστας είμαι  ;D

 

Θα βαρας τη ΛΑ 32α στα 270 bpm;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου