Προς το περιεχόμενο

KORG PA-50


MaNoS-4-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα.Μηπως ξερει κανεις αν βγηκε η αν θα βγει νεα version για το PA-50?Επισης υπαρχει καποιο site (περα απο αυτα που εχουν αναφερθει εδω) με λαικους ηχους και ρυθμους???(οχι αραβικους..) το τονιζω..θελω ηχους και ρυθμους για τα ελληνικα δεδομενα.Περιμενω απαντησεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα manos-4-.

 

Η τελευταία έκδοση για το pa50 είναι η 1.02.

Μπορείς να την κατεβάσεις απο εδώ : http://www.korgpa.com/pa_root/en/products/pa50_soft.html?en

Οσο για ήχους εαν δεν βαριέσαι πάρε μερικές δισκέτες και έλα να τσεκάρεις αυτά που έχω εάν σου κάνουν.Ελληνικά-Τούρκικα-Βουλγάρικα-Αραβικά-Αλβανικά.

 

Καλή σου μέρα.

 

Tonys.

www.tonyskeyboards.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε μου ειχα καιρο να μπω στη σελιδα αυτη και ειχα χασει λιγο επαφη.Οσο για τους ηχους..επειδη μαλλον απο αθηνα εισαι ενω εγω οχι μου ειναι δυσκολο να περασω να ακουσω απο κει.Αν γινεται να μου στειλεις με καποιο μαιλ θα μου ελυνες τα χερια...Ευχαριστω και παλι και θα τα ξαναπουμε!καλο βραδυ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντωνη καλημερα!!(Ειχα παρει πριν απο ενα μηνα το triton απο το μαγαζι σου)

 

επισης εχω το pa-80 και θελω να ρωτησω τι ρυθμους εχεις για το pa-50(οι οποιοι μαλλον κανουν και στο 80)?εχεις τους ιδιους με το bon studio η εχεις βρει τιποτα παραπανω?αν ειναι να παρω δισκετες και να κατηφορισω ιπποκρατους δηλαδη!!

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου