Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν έχω ανοιχτή σελίδα με posts,δεν μπορώ να μεταφερθώ σε άλλη "Δημόσια Συζήτηση" από την επιλογή "Μετάβαση στη",βγαίνει μύνημα λάθους.

 

Πρέπει να ξαναπάω στην αρχική σελίδα των δημόσιων συζητήσεων ή να κάνω back.Γιατρέ,για ρίξε μια ματιά... :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάποια άρθρα λείπουνε από το recording και επίσης όταν πατάς ''περισσότερα'', σε όλες τις κατηγορίες των άρθρων, δεν βγάζει περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωωωωπ...πετυχα και αλλο ενα...πηγα στα αρθρα(συγκεκριμενα για setup κιθαρας)και δεν βγαζει τιποτα...οχι μονο σε αυτο...αλλα σε κανενα αρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και εγω κατι το οποιο βεβαια ειναι ..γουστο και ημουν περιεργος αν θα το ηθελε και καποιος αλλος ετσι..τι εννοω...

στην κεντρικη σελιδα που εχουμε τις κατηγοριες recording,μουσικη-μουσικοι,guitars bass & amps κτλ..να ειχε και μια κατηγορια clips...για τα προσωρινα τραγουδια που θα ανεβαζουν τα μελη και κατω απο τα οπια θα μπορουν να γινονται και σχολια γενικου περιεχομενου απο χαβαλε μεχρι κριτικη,πως ηχογραφηθηκε το κομματι κτλ...

δεν ξερω ισως μου αρεσει ετσι γιατι το εχω συνηθησει απο αλλα ξενα forums που ειναι ετσι.

σκεφτειτε μονο την συμμετοχη,το χαβαλε και γενικα τα Posts που μπορει να ανταλαξουμε οταν ενα κομματι το βαλουμε σαν new thread στην κατηγορια clips και ποια ειναι η συμμετοχη οταν παει στο my music...βλακειες λεω;αν ναι πειτε το μου... :)

το My music καπως με χαλαει...και δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο να τα ανεβαζουμε ολα τα κομματια μας στο noiz.τι εδω τι αλλου αρκει να μπορουν να τα ακουν ολα τα μελη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συμφωνώ απόλυτα Τάκη. Υπάρχει η κατηγορία Reviews, αλλά μάλλον παραπέμπει αλλού.

Τόσο καιρό προσπαθώ να βρώ ένα τίτλο αφορμή, και νομίζω ότι θα κατοχηρωθεί ως Clips. Εύγε takis!

Σε ότι αφορά τα άρθρα φίλε ESP1982, πρέπει να έχει γίνει κάποια πατάτα που θα διορθωθεί άμεσα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου πηρα φορα..ας πω και αλλη μια γνωμη.. :)

 

επειδη εχουν μαζευτει πολλα στο...The cafe στην κεντρικη σελιδα στο κεντρο,νομιζω οτι για να μην ειναι τοσο συμπηκωμενα ας πουμε τα "keyboards","guitars bass & amps" κτλ..και για να...αραιωσουν λιγο τα ας τα πω..πιο συχνα αναγνωσιμα threads θα ελεγα οτι ειναι καλυτερα οι "κανονες χρησης" και τα "reviews" να μεταφερθουν αριστερα εκει που ειναι τα "tests","κατασκευαστες","αντιπροσωποι" κτλ...

 

πηρα αερα ε αρχηγε;;:lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία και όλοι είπαν την άποψη τους για τo καινούριο look , θα πω και εγώ με την σειρά μου οτι είναι σαφώς ανανεωμένο ωραία χρώμματα . Μήπως θα μπορούσε να γίνετε&επιλογή &skin ? Και κάτι πιο σημαντικό ,για μένα τουλαχιστον , αν παρακολουθεί κάποιος τις συζητήσεις να έβαζε ένα φρένο στο πλάτιασμα τους . Ξεκινάει απο τον&ποιος&&μαγνήτης είναι για την κιθάρα μου&και στην μέση έχει φύγει στο σε πιο κομμωτήριο πήγε όταν ήρθε εδώ ο malmsteen για να φτίξει την μπούκλα . Αυτό έχω παρατηρ΄γσει με την λίγη εμπειρία μου στο foroum σας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου