Προς το περιεχόμενο

Υποτροφίες - Ένας οδηγός (και σχετικά με σπουδές στο εξωτερικό)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μωρε εγω σοβαρα μιλαω εσυ σοβαρα μιλας;

Χρησιμοποιεις σαν επιχειρημα οτι ανοιξες εσυ το θρεντ με τοσες πληροφοριες για να πεις τι;Οτι το θρεντ ειναι τσιφλικι σου και κανεις οτι θες; ειπα οτι ο ρολος του φορουμ ειναι η ανταλλαγη πληροφοριων, οποιος δεν ξερει δεν απαντα και όχι να την λεει στον αλλο...εσυ σκεψου το αυτο λιγο καλυτερα...

το κλαψιμο το εγραψα και για χιουμορ (το οποιο εσυ δεν εχεις προφανως) και περιμενα να μου απαντησουν οσοι ξερουν (μεχρι τωρα μονο εσυ απαντησες!). Επισης το ειχα γραψει για την αιτηση γενικα σε υποτροφιες και οχι για το ικυ...

 

Επισης να σε ενημερωσω οτι περυσι οι υποτροφιες απο το ικυ βγηκαν τα αποτελεσματα Φεβρουαριο-Μαρτιο και δεν εχει να κανει με το οτι εχεις ξεκινησει τις σπουδες...μονος σου λες οτι πηρες τοσο παλια την υποτροφια και δεν εισαι ενημερωμενος τοτε γιατι απαντας;

Και εγω εναν προσφατο υποτροφο περιμενω να απαντησει αλλα ολο εσυ βλεπω να απαντας και ίσως "κοβεις" αυτον που θελει να απαντησει γιατι ξερει..

 

Και αφου θες τοσο πολυ να απαντησεις κατι θα μπορουσε εξαρχης η απαντηση σου να ειναι προτελευταια παραγραφος του προηγουμενου ποστ σου αλλα εσυ προτίμησες να κραξεις...

 

Δεν μου την σπας απλα γραφεις κουλα πραγματα...δηλαδη στα ποσα ποστ θα ειχα το δικαιωμα να σου αραδιασω τα παραπανω;τοσα χρονια σε φορουμ πρωτη φορα το ακουω  :o

Δικαιωμα μου ειναι να κανω οσα ποστ θελω σε οποιο θρεντ με ενδιαφερει!έλεος

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ας σου απαντήσω άλλη μια φορά μήπως και καταλάβεις.

 

Μου την "λες" για το ρόλο του φόρουμ, και ποιός είναι αυτός (η ανταλαγή πληροφοριών). Και σε ενημερώνω με πολύ απλά δεδομένα, ότι ανάμεσα στους δύο μας αυτός που δίνει πληροφορίες (και έχει ανοίξει αυτό το θρεντ, άρα δεν είναι το τσιφλίκη του, αλλά ενδιαφέρεται να δώσει πληροφορίες) είμαι εγώ. Εσύ από την άλλη στα 7 ποστς σου, ή με μαλώνεις, ή ζητάς πληροφορίες. ;)

 

Το ότι μόνο εγώ απάντησα, που δεν έχω και χιούμορ, ίσως να δείχνει ότι οι άλλοι δεν ενδιαφέρονται να απαντήσουν. Άσε που απάντησε κι ο bloody-Sunday. Επισης βλέπω εξαιρετικά απίθανο να τρόμαξα κάποιον για να μη ποστάρει.

 

Το ότι πέρυσι βγήκαν τα αποτελέσματα Φλεβ-Μαρτ σημαίνει... ότι η αρχική μου εκτίμηση (ότι έχεις αργήσει) ήταν σωστή. Και το επιχείρημα παραμένει: Πότε πρέπει να βγουν οι υποτροφίες αν όχι επιτέλους που κανονικά θα έπρεπε να σε δεχτούν σε ίδρυμα; Αν τώρα, φέτος άλλαξαν τα πράγματα (το θρεντ είναι εδώ απ΄το 2009 και μια χαρά στέκαν τότε τα δεδομένα), λυπάμαι, αλλά αφού ΕΣΥ γνωρίζεις κάτι παραπάνω, γιατί τόση ώρα δεν το λες λίγο πιο αναλύτικά. Έτσι, βρε παιδί μου, για να προσφέρεις κάτι πρόσφατο, κάτι που συμβαδίζει με το ρόλο του φόρουμ... ; λέω τώρα.

 

Τέλος πάντων, κάνε ότι νομίζεις, νόμιζε ότι θέλεις... Θεωρώ ότι έχεις πάρει αρκετές (όχι πλήρεις, απλά "πολλές") για το θέμα των υποτροφιών. Αν νιώθεις ότι δεν έχεις βγει κερδισμένη και νομίζεις ότι οφείλεις να με μαλώσεις... by all means... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου