Προς το περιεχόμενο

Korg M1 VST Oriental Sounds


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος. Στην ανάλυση είσαι καλός. Εσύ τι γνώσεις έχεις μοιραστεί εδώ στο Forum? Αυτές που έμαθες από τον Superfunk? Κατσε και συ να χασεις από την υγεία σου στα ξενύχτια από τον προσωπικό σου χρόνο να κάνεις ένα κάρο θυσίες να κάνεις χρόνια να βγάλεις 1 καλό ήχο και θα σου πω εγώ.. και στην τελική και να το κάνεις όλοι δεν είμαστε ίδιοι. Εφτιαξα έναν ήχο που είναι για μένα σημαντικός. Αν θέλω δεν στον δίνω. Επιλογή μου είναι. Βγήκατε και μου το παίζετε όλοι κριτικοί: Οποιοι δουλεύουν στα σκυλάδικα είναι κομπλεξικοί.... Εσείς που δεν μπορείτε ή μαλλον δεν ΚΑΘΕΣΤΕ να ασχοληθήτε με το όργανο να φτιάξετε τους ήχους και περιμένετε μασημένη τροφή τι είστε??? Προτείνω λοιπόν να βασίζεστε στον εαυτό σας και αν ήρθατε εδώ να ζητήσετε βοήθεια,να ξέρετε ότι με τέτοια συμπεριφορά ούτε θα ασχοληθούμε.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κατσε και συ να χασεις από την υγεία σου στα ξενύχτια από τον προσωπικό σου χρόνο να κάνεις ένα κάρο θυσίες να κάνεις χρόνια να βγάλεις 1 καλό ήχο και θα σου πω εγώ

 

 

Δεν έχω σχέση με σκυλάδικα αλλά ρε φίλε αν κάνεις χρόνια, τραβάς ξενύχτια και περνάς θυσίες για 1 ήχο τότε όχι απλά είσαι άσχετος με τη σύνθεση ήχου αλλά είσαι και επικίνδυνος για τον εαυτό σου  :o Δώσε εκεί πέντε δεκάρες και πάρε καμιά έτοιμη μπάνκα να κάνεις τη δουλειά σου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον φίλο από πάνω. Μάλλον εσύ είσαι ο επικίνδυνος... Εχω δώσει πολλά φράγκα. Τον ήχο μου δεν τον φτάνει καμιά μπάνκα αγαπητε. Ούτε η Mega Banka χαχα  8)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι μαλωνετε?

Ο καθενας παιζει μουσικη για διαφορετικους λογους.Αλλος για χομπι αλλος για επιβιωση..μην κρινετε ετσι αυθερετα κλαδους και ηδη μουσικης που αντιπαθειτε (αραγε θα μπορουσατε να ενταχθειτε εκει που κρινεται????)  ο καθενας για το λογο του..επειδη ετσι σας ειπαν οτι ειναι οτι ειναι το σωστο..η οτιδηποτε αλλο.

Και για να μην παρεξηγιθω δεν βαζω τον εαυτο μου σε καμια κατηγορια.

Απο κει και περα για να κανω το δικηγορο του διαβολου δεν θα δειτε κανενα σοβαρο "σκυλα" να ψαχνει απο δω και απο κει ηχους.Συνηθως τους φτιαχνει και τις περισσοτερες φορες τους παιρνει ετοιμους απο ανθρωπους που ασχολουνται με τον προγραμματισμο...η απο αυτους που ορκιζονται οτι δεν δινουν...αλλα δε θα τους χαλαγε να πουν οτι ο ηχος που παιζει ο ΤΑΔΕ στο ΤΑΔΕ τραγουδι ειναι "ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ"  8)

Και για να επανελθω στο θεμα που ηδη πηγε και παλι αλλου..εξηγισε κανεις στο φιλο που το ανοιξε αν οντως το Μ1 vst μπορει να διαβασει ηχους απο το hardware?Αν μπορει ας πουμε να τους φορτωσει μεσω sysex?

Φιλε μου εσυ με τον ηχο θες να μας πεις σε τι οργανο τον εχεις φτιαξει και ακριβως ηχος ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι μαλωνετε?

Ο καθενας παιζει μουσικη για διαφορετικους λογους.Αλλος για χομπι αλλος για επιβιωση..μην κρινετε ετσι αυθερετα κλαδους και ηδη μουσικης που αντιπαθειτε (αραγε θα μπορουσατε να ενταχθειτε εκει που κρινεται?Huh?)  ο καθενας για το λογο του..επειδη ετσι σας ειπαν οτι ειναι οτι ειναι το σωστο..η οτιδηποτε αλλο.

Και για να μην παρεξηγιθω δεν βαζω τον εαυτο μου σε καμια κατηγορια.

Απο κει και περα για να κανω το δικηγορο του διαβολου δεν θα δειτε κανενα σοβαρο "σκυλα" να ψαχνει απο δω και απο κει ηχους.Συνηθως τους φτιαχνει και τις περισσοτερες φορες τους παιρνει ετοιμους απο ανθρωπους που ασχολουνται με τον προγραμματισμο...η απο αυτους που ορκιζονται οτι δεν δινουν...αλλα δε θα τους χαλαγε να πουν οτι ο ηχος που παιζει ο ΤΑΔΕ στο ΤΑΔΕ τραγουδι ειναι "ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ"  Cool

Και για να επανελθω στο θεμα που ηδη πηγε και παλι αλλου..εξηγισε κανεις στο φιλο που το ανοιξε αν οντως το Μ1 vst μπορει να διαβασει ηχους απο το hardware?Αν μπορει ας πουμε να τους φορτωσει μεσω sysex?

Φιλε μου εσυ με τον ηχο θες να μας πεις σε τι οργανο τον εχεις φτιαξει και ακριβως ηχος ειναι?

 

 

+10000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου