Προς το περιεχόμενο

Fender Squier classic vibe Tele 50`s


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Ρίξε μια ματιά στα θέματα από κάτω.  ;)

 

Η καλύτερη Squier των τελευταίων ετών και (μερικοί λένε) μια από τις καλύτερες Tele που μπορείς να αγοράσεις, ανεξαρτήτως τιμής.

 

Δες και άλλα καταστήματα πλην Θωμά, μπορεί να βρεις και καλύτερη τιμή. Επίσης, αν υπάρχει δυνατότητα, ζήτησε να σου στείλουν μια ελαφριά (γιατί έχουν κυκλοφορήσει και άγκυρες...).

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τις καλύτερες αγορές που μπορείς να κάνεις σε αυτή την κατηγορία τιμής. Μπορείς να την βρεις και στην Ελλάδα με τα ίδια χρήματα & ίσως λίγο πιο φθηνά. Αν θυμάμαι καλά τη δική μου την πλήρωσα γύρω στα 280€.

 

Και κάτι που έχω ξαναποστάρει:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=168936.10

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την βρηκα και Ελλαδα στην ιδια τιμη...και την εκανα order...

Δεν κρατιεσαι ε? :) Σε ποιο καταστημα την βρηκες φθηνα? Σε ολες τις squier και fender εχει ευρωπαικες τιμες?

 

edit: με προλαβε ο αποπανω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κρατιεσαι ε? :) Σε ποιο καταστημα την βρηκες φθηνα? Σε ολες τις squier και fender εχει ευρωπαικες τιμες?

 

edit: με προλαβε ο αποπανω

 

 

;D ::) ;D :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεια κιθαρα τελειο φινιρισμα και αψογος ηχος...παιζω συνεχεια μ αυτην και ας εχω αλλες των 1000-2000 ευρω...ειδικα με τον champion 600 την κανω πολυ κεφι...και δεν την λυπαμαι...και στον πλεξι που την εβαλα χθες τα σπαγε κανονικα κριμα τις στρατ που εχω προτιμω με χιλια τις τελε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ για το οφτοπικ αλλα μιας και πιασαμε κουβεντα για τελε-να ρωτησω και γω τους κατεχοντες και τους γνωριζοντες.

 

Εχω μια fender squier stratocaster και φιλοδοξω να χτυπησω του χρονου καινουριο κιθαρονι με πρωτο υποψηφιο μια fender tele made in mexico (τα αουτσαιντερ ειναι les paul, sg με βασικο μειονεκτημα την τιμη.)

 

Tα φραγκα δυσκολα θα πανε πανω απο 800 (και μπορω να πω οτι δεν υπαρχουν ακομα  :o).

εχω μπανισει αυτη εδω - για πειτε μου την αποψη σας. Ελλαδα θα τη βρω?

http://www.thomann.de/gr/fender_72_telecaster_deluxe_bk.htm

 

Και προτεινετε οτιδηποτε αλλο σ αυτες τις τιμες. Θελω τα λεφτακια μου να πιασουν τοπο. Μουσικη απο μπλουζ κλασικ ροκ μεχρι tool, isis κτλ.-γενικως φλου κατασταση ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου