Προς το περιεχόμενο

Z.Z TOP in ATHENS?


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Z.Z TOP ξάδερφος λαίι όχι καλί για μέταλ...help ??? ???

 

Πέρα από τη πλάκα, υπάρχουν αρκετοί που έχουν εκφράσει επιθυμια να πάνε απο το ΝΟΙΖ, έστω και όχι ποσταροντας..Γιατί δεν οργανώνεστε όλοι μαζί;

 

Γκρουπάρα που οπωσδήποτε θα πρέπει να μελετήσω εξωνυχιστικά...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξερει κανεις για τιμες εισιτιριων,support μπαντες κτλ...?thanks

50 ευρω, support μαλλον οι down & out, θα ανοιξουν σε Βουλγαρια και Σκοπια, γιατι

οχι και εδω. Ο κιθαριστας τους ειναι μελος του forum... γιατι δεν μας λες βρε? :D

 

Πέρα από τη πλάκα, υπάρχουν αρκετοί που έχουν εκφράσει επιθυμια να πάνε απο το ΝΟΙΖ, έστω και όχι ποσταροντας..Γιατί δεν οργανώνεστε όλοι μαζί;

Ελα ντε, και εμενα αυτο μου εκανε εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ξερει τι κρυβουν αυτοι κατω απ'τις γενιαδες, ε?

Μια φωλια δρυοκολαπτη μαζι με τα μικρα τους

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες!

Ναι ανοιγουμε με τους DOWN & OUT για ZZ στα Σκοπια και στη Βουλγαρια (περιμενουμε απαντηση και για Ρουμανια)...αλλα Ελλαδα φαγαμε ακυρο...και μαλιστα για ηλιθιο λογο!

Τεσπα για αλλη μια φορα επιβεβαιωνετε οτι η Ελλαδα "τρωει τα παιδια της", δεν μας παιρνει απο κατω ομως!Απλα ειναι λιγο ειρωνικο, ετσι?

 

Τσεκαρετε και αλλα dates:

 

http://www.myspace.com/downnoutband

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά... Ελληνική μπάντα στα Σκόπια;;; Θέλει μεγάλη προσοχή. Έχετε να φάτε μπουκάλι...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είσαι εκεί ε? Γαμ^@(%$ θέλω κι'εγώ :'( :'(

ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι θα είμαι εκεί. Γυρίζω από Πράγα και μετά από 4 μέρες πάμε στο 'Lil' ol' band from Texas'. Παρεπιπτόντως οι ΖΖ είναι φανς της τεκίλας αν κι εδώ που τα λέμε για κανα τίλιο τους έχω (πια)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες!

Ναι ανοιγουμε με τους DOWN & OUT για ZZ στα Σκοπια και στη Βουλγαρια (περιμενουμε απαντηση και για Ρουμανια)...αλλα Ελλαδα φαγαμε ακυρο...και μαλιστα για ηλιθιο λογο!

Τεσπα για αλλη μια φορα επιβεβαιωνετε οτι η Ελλαδα "τρωει τα παιδια της", δεν μας παιρνει απο κατω ομως!Απλα ειναι λιγο ειρωνικο, ετσι?

 

Τσεκαρετε και αλλα dates:

 

http://www.myspace.com/downnoutband

 

 

Ξεφτίλα... Εντάξει όμως στην Αθήνα θα ανοίξει πάλι κάποια αληθινή και φτασμένη "ροκ" μπάντα σαν τους Ονιράμα... Πρέπει να έρθει και κανένας σκύλος για να γεμίσει το "μαγαζί"...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφτίλα... Εντάξει όμως στην Αθήνα θα ανοίξει πάλι κάποια αληθινή και φτασμένη "ροκ" μπάντα σαν τους Ονιράμα...

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=171456.0

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ή σαν τους Skelters...

Βέβαια ξέχασα ότι αυτοί έβγαλαν το δίσκο της δεκαετίας, που όλοι τον περιμέναμε, με 9 τραγούδια που μας κατέπληξαν με τη διαφορετικότητά τους όντας μπολιασμένα με την παράδοση των beatles, led zeppεlin κτλ. κτλ. κτλ...

Πολύ καλύτερα να ήταν οι down 'n' out... Εντάξει βέβαια είναι καλύτερα και οι Skelters από Ονιράμα... πολύ μεγάλη στιγμή για τους Skelters και μεγάλο + στο βιογραφικό τους... Εύχομαι καλή επιτυχία...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου