Προς το περιεχόμενο

Μία ειλικρινής συγνώμη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή την άσχημη τροπή που πήρε η πρωτοβουλία μου να ποστάρω στίχους για μελοποίηση στο φόρουμ και για την οποία (τροπή) φέρω εγώ τη συνολική ευθύνη, θέλω να ζητήσω συγνώμη από όλα τα μέλη του για την αναστάτωση που προκάλεσα.Όλοι κάνουμε λάθος κι αυτό, σας υπόσχομαι να είναι το τελευταίο μου εδώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ βαρια το πηρες το ολο θεμα, σε καποιους δεν αρεσε και σχολιασαν αρνητικα, καποιοι ειπαν να ξεσπασουν χωρις προφανη λογο ενω αλλοι βρηκαν την ευκαιρια να κανουν χαβαλε, ετσι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ. Και επειδή σε συμπάθησα, θα σου χαρίσω λίγη από την αστείρευτη σοφία μου:

 

 

 

Όταν σταματάς να κάνεις λάθη, τότε κάπου έχεις κάνει λάθος.

 

                                                                                                                    kwstas79

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...σας υπόσχομαι να είναι το τελευταίο μου εδώ :)

Ελπίζω να μην σημαίνει ότι θα φύγεις απο 'δω έτσι;

 

Πάντως, πράγματι, το πήρες σοβαρα... Σιγα τα πράγματα. Εμείς είμαστε εδώ κουτσομπόλιδες, και καθικάκια. Σιγα μην αξίζουμε και συγνώμη!

 

Παρόλ'αυτά. Τώρα που μετάνιωσες και έχεις καταλάβει τα λάθη σου, πρέπει να το αποδείξεις με πράξεις! Πρέπει να αγοράσεις σε ΚΑΘΕ μέλος του φόρουμ κάτι απο το Thomann. Εγώ θέλω κάτι τέτοιο: http://www.thomann.de/gr/microtech_gefell_kem970_ebenenmikrofon.htm . ΠΜ με για πληροφορίες για το τιμολόγιο, έτσι;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τώρα, εντελώς σοβαρά. Δεν ήταν "βαρύ" αυτό που έκανες, αλλά ομολογώ ότι, σε προσωπικό επίπεδο, νιώθω καλύτερα τώρα, γιατί δεν είμαι ο μόνος που νιώθω άσχημα όταν κάτι νιώθω ότι δεν πάει καλά. :) Εσύ να είσαι καλά, και όλα θα πάνε καλά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δε θα αποχωρήσω από το forum!Δε θα γλιτώσετε έτσι εύκολα από μένα ;D

Βρε, τόσα πράγματα λίγα θέλετε από το Thomman?Έχω πουλήσει τρελά με το "Εμβόλιο ανοσίας", τι θα τα κάνω τόσα κέρδη;(ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι κάνω χιούμορ και δεν ειρωνεύομαι ;) ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου