Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση στο Μέγαρο Μουσικής !!!


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κατάφερα τις τελευταίες 3 ημέρες 1. Να τσεκάρω το - μαιλ ου. 2.φαντάστηκα οτι δεν πρόλαβα την σειρά τις προηγούμενες μέρες.

 

Σήμερα είδα το post γιατι σήμερα αξιώθηκα να μπώ στο νοιζ.

 

Για ένα πράγμα στεναχωριέμαι κι εγω, μήπως η αμέλια μου, έγινε αιτία να μην ειδοποιηθεί κάποιος άλλος σοβαρότερος απο εμένα :lol: και έχασε την επίσκεψη, Λυπάμαι πολύ για πάρτη μου ας με συγχωρέσει η κοινότητά μας, Τιμωρήστε με (βιτσια)

 

Σίγουρα μας εκπροσωπήσατε επάξια ! :lol: και είμαι περήφανος για όλους μας !!!!!

 

Η φωτογραφία τα λέει όλα και ευχομαι περισσότερά τέτοια events και συναντήσεις επιμορφωτικές και οχι μόνο !!

 

Φίλε decadence μας βλέπω στον ντάκο και εσυ τουλάχιστον έστειλες μαιλ , εγώ θα φαω μεγάλη καμπάνα,

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μη γελάς καθόλου Τάκη, εσένα στο μυαλό μου σε έχω ως Κατμαν...

 

...για να μάθεις να έχεις το πιό περιζήτητο avatar... 8O :o :P :roll: :D

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γελάς καθόλου Τάκη' date=' εσένα στο μυαλό μου σε έχω ως Κατμαν...

 

...για να μάθεις να έχεις το πιό περιζήτητο avatar... 8O :o :P :roll: :D[/quote']

 

ρε εδω ο εξαρχος μου ειπε το κορυφαιο..νομιζε οτι αυτος που εχω στο avatar μου στην φωτο ειμαι εγω και οταν βρεθηκαμε σημερα εδω θεσσαλονικη περιμενε να συναντησει εναν σαρανταρη πορωμενο με κιθαρες και ετσι.. :lol:

δικαιολογηται βεβαια γιατι δεν καταλαβε οτι ηταν ο κατμαν :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γελάς καθόλου Τάκη' date=' εσένα στο μυαλό μου σε έχω ως Κατμαν...

 

...για να μάθεις να έχεις το πιό περιζήτητο avatar... 8O :o :P :roll: :D[/quote']

 

ρε εδω ο εξαρχος μου ειπε το κορυφαιο..νομιζε οτι αυτος που εχω στο avatar μου στην φωτο ειμαι εγω και οταν βρεθηκαμε σημερα εδω θεσσαλονικη περιμενε να συναντησει εναν σαρανταρη πορωμενο με κιθαρες και ετσι.. :lol:

δικαιολογηται βεβαια γιατι δεν καταλαβε οτι ηταν ο κατμαν :lol: :lol:

Χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου