Προς το περιεχόμενο

μου διαγραφονται οι αγγελιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλο θα ειναι να μιλησεις με pm στον yameth.

 

παντως, για να σου διαγραφουν τις αγγελιες κατι δεν κανεις καλα!

 

βαζεις παντα τιμες?

και στην ειδικη φορμα ωστε να φαινεται απο πριν την ανοιξει καποιος, αλλα και μεσα στο κειμενο?

τις βαζεις στις σωστες κατηγοριες?

τις γραφεις στα ελληνικα?

βαζεις σωστους τιτλους?

 

εχεις καποια στο μυαλο σου να δουμε μπας και βρουμε το προβλημα?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Οι αγγελίες σου σβήνονται για όλους τους παραπάνω λόγους που περιγράφει ο bigalejandro.

 

Να έχεις υπόψη σου ότι οι κανόνες είναι σαφείς, υπάρχουν για να εφαρμόζονται και ότι απαιτείται συνεχής προσπάθεια για να διατηρείται το περιεχόμενο του noiz σύμφωνα με αυτούς. Προσπάθησε να βάζεις αγγελίες σύμφωνα με τους κανονισμούς. Είναι απλά θέμα χρόνου να εντοπιστεί / σβηστεί -κάθε φορά- μια παράτυπη αγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Καλημερα. Αυτο το μηνυμα αφορα τους Διαχειριστες των αγγελιων.

 

Λογω παρατυπιας μου, σβηστηκε μια αγγελια μου σημερα στην κατηγορια "Ενισχυτες οργανων". Ταυτοχρονα σβηστηκε αλλη μια αγγελια, που αναρτηθηκε στο ιδιο χρονικο διαστημα με τη δικη μου και αφορουσε τον ιδιο ενισχυτη, αλλα απο αλλη περιοχη. Επειδη ειχα τσεκαρει την αγγελια του ανθρωπου και δε θυμαμαι καποια παρατυπια, πιθανολογω να υποθεσατε οτι ειναι κι αυτη δικη μου και να σβηστηκε γι'αυτο. Αν οντως εγινε ετσι, θελω να δηλωσω οτι δεν ειναι δικη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου