Προς το περιεχόμενο

Προβάδικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

www.themusichouse.gr

 

Για μένα από τα καλύτερα στούντιο-προβάδικα.

Ο Στάθης είναι γ@μώ τα παιδιά,φιλικός,εξυπηρετικός και κρατάει πάντα το στούντιο και τον εξοπλισμό σε πολύ καλή κατάσταση.

Τεράστιο,καθαρό και εύηχο live room και πολύ καλές τιμές.

Check it out!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Studio Terra στην Ηλιουπολη,κοντα στον σταθμο του μετρο Αγ.Δ/τριου..

Δεν εχω φτιαξει καλυτερο ηχο σε στουντιο οπως επισης δεν εχω ακουσει

καλυτερο συνολο οργανων-σαν εντασεις και συνδυασμο ηχοχρωματων.

Το στουντιο μας σταθερα εδω και 4 χρονια :wink: .

 

Blue αγορι μου θυμασαι την κολωνα στο 'π'=3,14?αχ....αχ.... :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.themusichouse.gr

 

Για μένα από τα καλύτερα στούντιο-προβάδικα.

Ο Στάθης είναι γ@μώ τα παιδιά' date='φιλικός,εξυπηρετικός και κρατάει πάντα το στούντιο και τον εξοπλισμό σε πολύ καλή κατάσταση.

Τεράστιο,καθαρό και εύηχο live room και πολύ καλές τιμές.

Check it out![/quote']

 

Με βρισκεις απολυτα συμφωνω!!!!Και εγω εκει παω τωρα για προβες μαζι με το συγκροτημα...Φοβερος ηχος και φοβερα παιδια!Φαντασου οτι κατεβαινω απο Ν.Ηρακλειο...Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω το Studio 222 στην Καλλιθέα. Μπορεί να μη γεμίζει το μάτι από πλευράς εξοπλισμού αλλά πραγματικά βγάζεις δεμένο ήχο με σωστή ισορροπία ανάμεσα στα μελή της μπάντας.

Επιπλέον, τα παιδιά που το έχουν είναι απλά φοβερά άτομα, με αγάπη γι' αυτό που κάνουν, γνώσεις, άψογη αντιμετώπιση κι εξυπηρέτηση προς κάθε μουσικό που μπαίνει για πρόβα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω το Studio 222 στην Καλλιθέα. Μπορεί να μη γεμίζει το μάτι από πλευράς εξοπλισμού αλλά πραγματικά βγάζεις δεμένο ήχο με σωστή ισορροπία ανάμεσα στα μελή της μπάντας.

Επιπλέον' date=' τα παιδιά που το έχουν είναι απλά φοβερά άτομα, με αγάπη γι' αυτό που κάνουν, γνώσεις, άψογη αντιμετώπιση κι εξυπηρέτηση προς κάθε μουσικό που μπαίνει για πρόβα.[/quote']

 

θα συμφωνησω σε ολα με τον φιλο alchemist για το 222.

το μεγαλο + ειναι τα ατομα που το εχουν. φοβεροι τυποι και πολυ εξυπηρετικοι.

 

α ρε pastelius, που την θυμηθηκες αυτην την κολωνα??? υπαρχει ακομα το π?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ S&K ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ (ΚΩΣΤΑΣ + ΣΤΑΥΡΟΣ) ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΤΥΠΟΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ WEST SIDE ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.

THE WORLD IS A VAMPIRE....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.themusichouse.gr

 

Για μένα από τα καλύτερα στούντιο-προβάδικα.

Ο Στάθης είναι γ@μώ τα παιδιά' date='φιλικός,εξυπηρετικός και κρατάει πάντα το στούντιο και τον εξοπλισμό σε πολύ καλή κατάσταση.

Τεράστιο,καθαρό και εύηχο live room και πολύ καλές τιμές.

Check it out![/quote']

 

Με βρισκεις απολυτα συμφωνω!!!!Και εγω εκει παω τωρα για προβες μαζι με το συγκροτημα...Φοβερος ηχος και φοβερα παιδια!Φαντασου οτι κατεβαινω απο Ν.Ηρακλειο...Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.!

 

+1 Για το Σταθάκο, μ@μ@τος και ως άνθρωπος και ως μουσικός (ελπίζω να μην είμαι ο μόνος από το noiz που ήταν τις προάλλες στον αέρα που οι Reflection έπαιξαν με Marauder), απλά είναι δύσκολο να κλείσεις πρόβα...

 

Χρόνια στο κουρμπέτι και πολύ καλό όνομα βλέπετε! Το φιλικός και εξυπηρετικός που λέει ο haryy είναι λίγο για να τον χαρακτηρίσεις....

Είναι και πολύ μεγάλος υποστηρικτής της ελληνικής underground σκηνής...

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς υπόψη του κανένα χώρο όπως το κτίριο της αλιπέδου; Είναι άλλο ένα, πάλι στον πειραιά, πάνω από την κρεαταγορά, αλλά όλα τα δωμάτια είναι πιασμένα. Επίσης κάτι έχω ακούσει για εξάρχεια αλλα δεν ξέρω λεπτομέριες. anyone?

_______________________________________

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.themusichouse.gr

 

Για μένα από τα καλύτερα στούντιο-προβάδικα.

Ο Στάθης είναι γ@μώ τα παιδιά' date='φιλικός,εξυπηρετικός και κρατάει πάντα το στούντιο και τον εξοπλισμό σε πολύ καλή κατάσταση.

Τεράστιο,καθαρό και εύηχο live room και πολύ καλές τιμές.

Check it out![/quote']

 

Με βρισκεις απολυτα συμφωνω!!!!Και εγω εκει παω τωρα για προβες μαζι με το συγκροτημα...Φοβερος ηχος και φοβερα παιδια!Φαντασου οτι κατεβαινω απο Ν.Ηρακλειο...Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.!

 

+1 Για το Σταθάκο, μ@μ@τος και ως άνθρωπος και ως μουσικός (ελπίζω να μην είμαι ο μόνος από το noiz που ήταν τις προάλλες στον αέρα που οι Reflection έπαιξαν με Marauder), απλά είναι δύσκολο να κλείσεις πρόβα...

 

Χρόνια στο κουρμπέτι και πολύ καλό όνομα βλέπετε! Το φιλικός και εξυπηρετικός που λέει ο haryy είναι λίγο για να τον χαρακτηρίσεις....

Είναι και πολύ μεγάλος υποστηρικτής της ελληνικής underground σκηνής...

 

Όχι δεν ήσουν μόνος! Ενταξει τα παιδιά τα σπάσανε κανονικά!Κι εγώ τυχαίνει να πηγαίνω με το γκρουπ για πρόβες εκεί(που σαι ρε Tamaman!!!)και είμαστε όλοι πολύ ικανοποιημένοι.. Keep on rockin' guys!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν παιζω με κατι φιλαρακια, σπανιως δηλαδη, παω στο Ο-ΖΟΝΕ στα Ανω Πατησια. Εχω ηχογραφησει κι ολας εκει, με πολυ καλο αποτελεσμα.

 

Παλια που επαιζα εντατικα προβες με γκρουπ ειχαμε δωματιο στην αλιπεδου. Κατεβαινα 3-4 φορες την εβδομαδα το τι παρτυ καναμε τι χαβαλε με τους αλλους απο τα αλλα δωματια δε λεγεται. Ωραια χρονια :D

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου