Προς το περιεχόμενο

Αγορά δημοτικού κλαρίνου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετίζω όλα τα μέλη.

Θέλω να αγοράσω ένα δημοτικό κλαρίνο για ένα φίλο που θέλει να μάθει, αλλά αν και μουσικός είμαι ανίδεος με το κλαρίνο και την δημοτική μουσική. Παρακαλώ λοιπόν σε βοήθεια τους γνώστες.

1) Από ότι βρήκα το δημοτικό κλαρίνο είναι σε Σι ύφεση. Ενδείκνειται κάποιο άλλο για αρχάριους?

2) Τα μαθητικά είναι από εβονίτη. Αυτό είναι πλαστικό-συνθετικό? Υπάρχει ξύλινο μαθητικό-οικονομικό?

3) Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη εξειδεικευμένο στο είδος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 χρόνια αργότερα...

Χαιρετίζω όλα τα μέλη.

Θέλω να αγοράσω ένα δημοτικό κλαρίνο για ένα φίλο που θέλει να μάθει, αλλά αν και μουσικός είμαι ανίδεος με το κλαρίνο και την δημοτική μουσική. Παρακαλώ λοιπόν σε βοήθεια τους γνώστες.

1) Από ότι βρήκα το δημοτικό κλαρίνο είναι σε Σι ύφεση. Ενδείκνειται κάποιο άλλο για αρχάριους?

2) Τα μαθητικά είναι από εβονίτη. Αυτό είναι πλαστικό-συνθετικό? Υπάρχει ξύλινο μαθητικό-οικονομικό?

3) Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη εξειδεικευμένο στο είδος?

 

Κάποια πρόταση για αγορά δημοτικού κλαρίνου, μαθητικό για αρχάριο, μέχρι του ποσού ας πούμε των 500 ευρώ...

 

Είπα να μην ανοίξω άλλο θρεντ...

 

Σας ευχαριστώ!! O0 O0

Τελικά η μουσική είναι ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου