Προς το περιεχόμενο

Mesa 2 Fifty Amp. ή VHT fifty/two/fifty?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά σιγά ψάχνομαι και αρχίζω να σχεδιάζω το rig μου .....το μονο σίγουρο που ξέρω είναι οτι θα έχει το PSA της Tech-21 μια καμπίνα 4x12 Μέσα Boogie και ψάχνω για ενισχυτή.....ποιον από τους 2 λέτε?

Τον Mesa 2fifty ή τον VHT fifty/two/fifty?

σας ευχαριστω προκαταβολικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου και οι 2 αυτοί οι τελικοί είναι διαμάντια...οπότε είναι καθαρά θέμα γούστου...Εγώ θα πήγαινα με τον Mesa Βοοgie...em.icon.smile.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω για κατι τετοιο σκεφτομουν αλλα ο VHT μου φαινεται πολλα υποσχομενος....απ'οτι ειδα καποιος απο δω μεσα τον εχει.....και απλα θα ηθελα γνωμες και εμπειριες...thank you Jaymzem.icon.wink.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

τον ειχα παλια ειναι πολυ καλο μηχανημα με καθαρη ενυσχηση.

παρε οποιο βρεις σε καλυτερη τιμη ειναι και οι τρεις καταπληκτικοι τελικοι.

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχω ενα μεσο να παρω τον Marshall αρκετα φτηνα.....αλλα εχω φαει σκαλωμα με τον boogie ..em.icon.smile.png..πιστευω οτι λιγο ποιο μουρατος ο mesa....τι λετε ρε παιδια?Αξιζει να δωσω μια αρκετα μεγαλη διαφορα για να παρω mesa η και ο Marshall ειναι εξισου καλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες τελικο και βρηκες τον marshall σε καλη τιμη οπως λες χτυπα τον.

εχω αλλαξει δεκαδες φετες παλια και ηταν απο τους αγαπημενους μου..

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

Σιγά σιγά ψάχνομαι και αρχίζω να σχεδιάζω το rig μου .....το μονο σίγουρο που ξέρω είναι οτι θα έχει το PSA της Tech-21 μια καμπίνα 4x12 Μέσα Boogie και ψάχνω για ενισχυτή.....ποιον από τους 2 λέτε?

Τον  Mesa 2fifty ή τον VHT fifty/two/fifty?

                                              σας ευχαριστω προκαταβολικα  :)

εχω το VHT 2 50 2. και τα 2 μηχανηματα που αναφερεις ειναι διαμαντια αλλα...με κλειστα ματια VHT. και μπορεις να το αγορασεις και λιγο η πολυ πιο φθηνα απο το boogie. επισης τα VHT εχουν ενα μαγικο κουμπακι -10db, το οποιο σου δινει τη δυνατοτητα να παιζει στο δωματιο σου ενω οι αλλοι κοιμουνται,κοινως να παιζεις σιγα.οι υπολοιποι τελικοι δεν παρεχουν αυτη τη δυνατοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το VHT 2 50 2. και τα 2 μηχανηματα που αναφερεις ειναι διαμαντια αλλα...με κλειστα ματια VHT. και μπορεις να το αγορασεις και λιγο η πολυ πιο φθηνα απο το boogie. επισης τα VHT εχουν ενα μαγικο κουμπακι -10db, το οποιο σου δινει τη δυνατοτητα να παιζει στο δωματιο σου ενω οι αλλοι κοιμουνται,κοινως να παιζεις σιγα.οι υπολοιποι τελικοι δεν παρεχουν αυτη τη δυνατοτητα

 

Πραγματικά χρήσιμη πληροφορία αλλά πάνε 7 χρόνια από όταν ο exarxos είχε την απορία  ;D.

 

(το πραγματικά χρήσιμη δεν το είπα ειρωνικά  :) ;) , απλά μου φάνηκε αστείο το ποστ όταν είδα τις ημερομηνίες  :P)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνε 7 χρόνια από όταν ο exarxos είχε την απορία  ;D.

 

Δεν την είχε ο exarhos την απορία αλλά ο Zakk_Wylde, o οποίος, τόσος καιρός που έχει περάσει, θα έχει πάρει τελικό και παίζει να τον έχει πουλήσει κιόλας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου