Προς το περιεχόμενο

Χατζηγιάννης - Πρώτο Ξενόγλωσσο Τραγούδι


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με κλεμένα snare κτυπήματα από το Frozen της Madonna, στίχους κατάλληλους για ιρανό ευπατρίδη που ξέμεινε στο Λονδίνο μετά από εκπαιδευτική εκδρομή, τόνο φωνής που θυμίζει τις... καλύτερες στιγμές των ελληνικών του δίσκων... ο εθνικός χλεχλές είναι πλέον έτοιμος να ξεφτιλιστεί διεθνώς... όπως τόσοι και τόσοι προκάτοχοί του.

 

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ προσωπικά φτιάχνομαι όταν έχω δίκηο..:) :) :)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Πωπω...

 

(Επαγγελματικό ποστ: Μπορεί να παρθεί ΚΑΙ θετικά αλλά ΚΑΙ αρνητικά! Αν τυχόν έχουμε κάποιο μέλος "ΜιΧατζ" ή κάτι τέτοιο, μη ξεκινήσουμε τα flame wars τωρα! χαχαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήλωση Σατριάνι: Where is all this thing going (Σ.Σ. Που θα πάει αυτό το πράγμα). Every mf is stealing my music and they say its theirs (Σ.Σ. Κάθε καρ/λης μου κλέβει τη μουσική και λέει ότι είναι δική του). I may be bald but i'm not stupid you know? (Σ.Σ. Μπορεί να είμαι κουρούπας, αλλά δεν είμαι χαζός). Now, i hear that some limokontroros person, stole an old song of mine and they call it "more than beautiful girl" or something like that (Σ.Σ. Τώρα μου λένε ότι ένας λιμοκοντόρος μου έκλεψε ένα τραγούδι μου και το λέει "Είσαι πιο ωραία κορίτσι" ή κάτι τέτοιο). What does he mean? (Σ.Σ. Τι εννοεί). More beautiful than what? Than me, perhaps? (Σ.Σ. Πιο ωραία από τι, από 'μένα ίσως;). This is all kolokythia-toympana (Σ.Σ. Όλα αυτά είναι κολοκύθια - τούμπανα). The song is mine. (Σ.Σ. Το τραγούδι είναι δικό μου).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλός είναι ο Χατζηγιάννης ...αν και υστερεί λίγο σε σχέση με το μότσαρ-καρβέλα

 

Χάρη συντομίας ΜΟΤΣΑΡΕΛΑ.

 

Δεν έχω άποψη (μη μου πείτε οτι σας ενδιέφερε κιόλας) αλλά δεν έχει υπάρξει Χατζη-τόπικ στο Νοιζ που να μην έχω συμμετάσχει.

 

Σας κοιτώ από ψηλά, εσάς και τη μιζέρια σας.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I think Michalias Chazigiannis is the bestest and beautifuler singer-boy, with a very much erotic voice. Every time I hear Michalias Chazigiannis songs, I think of naked singer-boys eating vrastes potatoes ladorigani and makaroni with kima kai cheese. It is a sound delight. Like anal delight.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εδώ τραγουδάνε και βγάζουν λεφτά η μπεζεντάκου και η Χαρά βέρα και σας πείραξε ο Χατζηγιάννης?

Άλλοστε δεν υπάρχει παρθενογέννεση στην τέχνη ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκούν τα γαβγίσματα στα Ελληνικά δε χρειάζεται να τα ακούμε και σε άλλες γλώσσες... Θα το δεχόμουν από το Χατζηγιάννη και κάθε άλλο κουταβάκι του ίδιου συναφιού μόνο εάν κάνανε κάποιο τραγούδι αφιερωμένο στα friskies ή τα pedigree pal...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου