Προς το περιεχόμενο

Χατζηγιάννης - Πρώτο Ξενόγλωσσο Τραγούδι


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφωνείς?????

 

οχι βεβαια! μπεζεντακου και παρθενογέννεση ειναι 2 λεξεις που δεν πανε μαζι  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και όχι μόνο ο Χατζηγιάννης εχεί πολύ χειρότερη αισθητική από τη μπεζεντάκου και τη Χαρά βέρα ..............μαζί αλλά τον πληρώνω και από πάνω σα φορολογούμενος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK Wow!, προσπάθησα να το ελαφρώσω λίγο, μην το πάρει και κατάκαρδα το παιδί. Μπορεί να είναι και κουφοί που ξέρεις.

 

Ναι ρε... σιγά μη τσακωθούμε για τον Χατζηγιάννη... απλά επειδή τον απεχθάνομαι (καλλιτεχνικώς) είπα να ποστάρω άλλο ένα επιχείρημα για το πόσο φθηνό και (εν' τέλει) ΑΝΤΙ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ είναι να προσπαθεί να κάνει κάποιος διεθνή καριέρα με υλικό τοπικού σουξέ. Το έχουν προσπαθήσει και άλλοι, αλλά φαίνεται ότι ο κόσμος μαθαίνει δύσκολα τελικά...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όχι μόνο ο Χατζηγιάννης εχεί πολύ χειρότερη αισθητική από τη μπεζεντάκου και τη Χαρά βέρα ..............μαζί αλλά τον πληρώνω και από πάνω σα φορολογούμενος....

Εδώ πληρώνεις τα καθάρματα που μας κυβερνάνε και είναι μπλεγμένοι στα μεγαλύτερα σκάνδαλα όλων των εποχών και σε πειράζει που ο ΧΓ κάνει την διαφήμηση του ΟΤΕ? Και μου τον συγκρίνεις με το κάθε όργιο που συνουσιάζεται δημόσια (στην ΤV εννοώ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πληρώνεις τα καθάρματα που μας κυβερνάνε και είναι μπλεγμένοι στα μεγαλύτερα σκάνδαλα όλων των εποχών και σε πειράζει που ο ΧΓ κάνει την διαφήμηση του ΟΤΕ? Και μου τον συγκρίνεις με το κάθε όργιο που συνουσιάζεται δημόσια (στην ΤV εννοώ)?

 

 

τωρα περιμενεις σοβαρη συζητηση σε αυτο? αν απαντησει καποιος θα πρεπει να εχει ειτε πολυ χρονο είτε να ψαρωσει απο τον αυστηρο τονο - εκνευρισμο που (αν δε κανω λαθος) διακρινω.... Ετσι κι αλλιως ομως απαγορευονται τα πολιτικα στο νοιζ!  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε... σιγά μη τσακωθούμε για τον Χατζηγιάννη... απλά επειδή τον απεχθάνομαι (καλλιτεχνικώς) είπα να ποστάρω άλλο ένα επιχείρημα για το πόσο φθηνό και (εν' τέλει) ΑΝΤΙ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ είναι να προσπαθεί να κάνει κάποιος διεθνή καριέρα με υλικό τοπικού σουξέ. Το έχουν προσπαθήσει και άλλοι, αλλά φαίνεται ότι ο κόσμος μαθαίνει δύσκολα τελικά...

 

 

 

+100000000000000000000  Πες τα ρε ανθρωπε ..........μαζι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνείς?????

 

xaxaxa Αυτο μου θυμιζει την απαντηση του Μαζωνακη (τι ατομο και αυτος) σε συνεντευξη οταν τον ρωτησανε αν το "τραγουδι" gucci φορεμα εχει κλεμμενο sample απο 50 cent  και αυτος απαντησε: "Ε και τι να κανουμε οι νοτες ειναι μονο 7" !!!!!!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa Αυτο μου θυμιζει την απαντηση του Μαζωνακη (τι ατομο και αυτος) σε συνεντευξη οταν τον ρωτησανε αν το "τραγουδι" gucci φορεμα εχει κλεμμενο sample απο 50 cent  και αυτος απαντησε: "Ε και τι να κανουμε οι νοτες ειναι μονο 7" !!!!!!!!

 

Ο Μαζωνάκης βέβαια, δεν παριστάνει τον συνθέτη, όπως ο εν' λόγω, ο οποίος είμαι βέβαιος ότι έχει απόλυτη επίγνωση αυτού που καταγγέλω - εκτός αν εκούει μόνον Μιχάλη Βιολάρην (λόγω εντοπιότητας).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου