Προς το περιεχόμενο

Η κοπέλα που θα πάει στη Eurovision


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aυτά να τα βλέπετε όσοι βρίζετε το Βέλγιο!!! ;D ;D ;D

 

Ξέρεις πόσες μπύρες έχω πιεί εγώ εις το όνομα του Βελγίου;  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aυτά να τα βλέπετε όσοι βρίζετε το Βέλγιο!!! ;D ;D ;D

 

Κατά τα άλλα, αφού το πάρουμε χαμπάρι επιτέλους ότι στην Eurovision πρέπει να πουλάμε σταριλίκι, χορογραφία και εύπεπτα ποπ τραγουδάκια με κόνσεπτ fast food και μηδαμινής (στο 95% των περιπτώσεων) καλλιτεχνικής αξίας, τουλάχιστον ας στέλνουμε κάποια που μπορεί να το κερδίσει... η χρυσή συνταγή της Παπαρίζου έχει νομίζω λήξει (εκτός αν καταντήσουμε να την φέρνουμε κάθε λίγο από τον πάγκο ελλείψει φρέσκου υλικού).

 

Ναι, αλλά 30 χρόνια εκεί... δεν μας είπες τίποτε για τη κοπέλα.. μόνο για τους άφραγκους undergroundάδες μας λες...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τόσα, είναι σαφώς λιγότερα... αλλά τα καλά, επειδή εδώ πέρα είμαστε μοναχοφάηδες, τα κρατάμε για τον εαυτό μας!!  ;D ;D

 

(Α, να απαντήσω και στον Μάραθον που έγραψε ότι είμαι καθηγητής εδώ - πολύ θα το'θελα αλλά δεν είναι έτσι, μαθήματα έχω παραδώσει μεν, και τρεις φοιτητές έχω επιτηρήσει μέχρι στιγμής στις θέσεις τους για τα masters τους, αλλά καθηγητής? nope)

 

 

Πάλι πίσω στο θέμα: ο Χατζατζάρης, εεεεε... Χατζηγιάννης ευτυχώς δεν κάνει για Eurovision επειδή αναζητούν κάτι πιο "ζωντανό", πιο αεικίνητο, πιο σέξι, πιο uptempo. Είναι υπερβολικά μελιστάλαχτος. Καικαλάψαγμενογκομενοσενσιτίφμετροσέξουαλγουτσουγουτσουμορφονιός μεν, και το υφάκι μπορεί να πουλάει τρελά εδώ, αλλά εκεί δεν νομίζω ότι θα έπιανε με τίποτα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το κομματι του δευτερου βιντεο, ποτε δε περιμενα ενα r&b κομματι, να εχει τοση επιτυχια και διασκευες...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το κομματι του δευτερου βιντεο, ποτε δε περιμενα ενα r&b κομματι, να εχει τοση επιτυχια και διασκευες...

 

Πολύ σωστή παρατήρηση, αλλά βλέπω ότι κόλλησες να γράψεις το πιο εκπληκτικό απ' όλα: ότι αυτή το λέει καλύτερα απ' όλους τους άλλους...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το εγραψα γιατι προσωπικα το original μου αρεσει πιο πολυ απο ολα :P

Timbaland και J.T. ειναι αυτοι  ;D ;D ;D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα, αφού το πάρουμε χαμπάρι επιτέλους ότι στην Eurovision πρέπει να πουλάμε σταριλίκι, χορογραφία και εύπεπτα ποπ τραγουδάκια με κόνσεπτ fast food και μηδαμινής (στο 95% των περιπτώσεων) καλλιτεχνικής αξίας,

 

γιατί, ως τώρα τι τους πουλάμε;  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθούμε να τους πουλήσουμε έτσι, όμως άλλοι έχουν τα ηνία και ξέρουν να το κάνουν καλύτερα. Αν και δεν έχει σημασία, για δυο λόγους: πρώτον, επειδή υπάρχει και μεγάλο παρασκήνιο με τα πάρε-δώσε των ψήφων, δεύτερον, επειδή είναι τόσο ανούσιος διαγωνισμός που δεν αξίζει τον κόπο (αν και για πλάκα του ενός βραδιού σε σπίτι με φίλους και πίτσες κάτι λέει).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λάθος video κύριε Wow! παραθέσατε για να αντιληφθούμε το συνολικό ταλέντο της νεαράς.

 

 

 

ζαρτιερα κ ροντεο!

τετοια γυναικα θελω!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου