Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικα: Dunlop DC Brick VS Voodoo Lab Pedal Power VS 1 Spot


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε γινεται να συνδυασεις δυο εξοδους ετσι αν δεν ειναι isolated. Για να βγαλεις 18V απο Onespot θες κατι τετοιο.

 

20 δολλάρια+μεταφορικά+έλλειψη εγγύησης πάει πολύ, ίσως συμφέρει να πάρεις ένα δεύτερο one spot και να τα συνδυάζεις όπου θες 18v.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nikoubis το  link σου που παραπεμπει στο καλωδιο εχει μια σημειωση κατω κατω.

 

The Power Pump is designed to work in conjunction with the Godlyke PA-9 Power-All 9-volt digital power supply ONLY. Using it with other power supplies can damage them, the PP-9, and/or the unit (s) being powered. Godlyke, Inc. assumes no responsibility for damage resulting from abuse of misuse of this product.

 

Εγω δεν το εχω δοκιμασει, αλλα οταν ειχα κανει ρωτησει στο Talkbass μου ειχαν πει διαφοροι οτι το χρησιμοποιουν και με το Onespot χωρις κανενα απολυτως προβλημα. Εξαλλου, αν ισχυαν αυτα τα disclaimer, με τα Boss πεταλια θα χρησιμοποιουσαμε ΜΟΝΟ Boss PSA τροφοδοτικα κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

Θελω να αγοράσω ενα τροφοδοτικό και ενα pedaltrain , αυτη την στιγμή εχω τα εξης πετάλακια ενα boss eq , boss rc 250 ma 12v , ενα delay 500ma , boss bd2 , wah crybabe ,

Eπίσης αξιζει να παρω ενα καλό τροφοδοτικό https://www.thomann.de/gr/trex_fuel_tank_junior.htm ή να παω σε κατι τετοιο  https://www.amazon.de/gp/product/B013WIN710/ref=pd_sim_sbs_267_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=579B3HNB2JR3373RRSSQ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου