Προς το περιεχόμενο

Άρθρα από Eric Johnson, BBKing, Hammett, Petrucci, Corgan, Dimebag, Malmsteen...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οντως καλη ιδεα dellex μου ειχε σπασει τα νευρα γιατι δεν μπορουσα να το δω thanks

 

πατατε stop στον browser πριν προλαβει να ανοιξει η αλλη σελιδα και ολα οκ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερη συλλογη, χιλια ευχαριστω! μερικα τα ειχα πετυχει κ στην εποχη τους μαλιστα...

Μονο που ακομα κ με το stop του browser, καθε ξεχωριστη σελιδα, παλι σε πεταει μετα αλλου κ παλι θελει stop αλλα μπορει να μη φορτωσει πληρως... αν κανενας εχει καταφερει να τα δει ανετα κ πληρως ας πει τι browser χρησιμοποιει πλιζ ή ..τι κολπο εκανε... Ειναι πραγματικα πολυτιμα παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει οντως ο Corgan να μην πολυκολαει με τους παραπανω αναμφισβητητα τεραστιους κιθαριστες (νομιζω οτι κι ο ιδιος θα καμαρωνει πιο πολυ σαν τραγουδοποιος και λιγοτερο σαν κιθαριστας) , ωστοσο ειμαι σιγουρος οτι καποιοι απ'αυτους θα θελαν να 'χουν γραψει πολλες απο τις τραγουδαρες του.

 

συμφωνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανενας εχει καταφερει να τα δει ανετα κ πληρως ας πει τι browser χρησιμοποιει πλιζ ή ..τι κολπο εκανε... Ειναι πραγματικα πολυτιμα παντως..

 

Μερικά τα είχα διαβάσει ήδη, το πρόβλημα είναι καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λύση θα ήταν να πατάς το Stop του browser, πριν φορτωθεί η σελίδα ολόκληρη.

σορι ρε παιδια δεν ειμαι κ πολυ γνωστης!!!!πως γινεται αυτο το στοπ του browser???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου