Προς το περιεχόμενο

Play.com Ντροπή μας!


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το play.com σταμάτησε να στέλνει στην Ελλάδα παραγγελίες άνω των 30 λιρών! Δείτε στο link γιατί:

 

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/playcom_13.html

 

 

Μετά από όλο και περισσότερες χυλόπιτες που τρώω τώρα τελευταία από ebay sellers έρχεται και αυτό! Ντροπή!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι τραγικό είναι αυτό;

Όντως υπάρχει περιορισμός στις 30 λίρες...

 

:o :-[

 

Γράφει και κάπου αλλού πως προέκυψε όντως αυτός ο περιορισμός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το play.com σταμάτησε να στέλνει στην Ελλάδα παραγγελίες άνω των 30 λιρών! Δείτε στο link γιατί:

 

http://troktiko.blogspot.com/2009/11/playcom_13.html

 

 

Μετά από όλο και περισσότερες χυλόπιτες που τρώω τώρα τελευταία από ebay sellers έρχεται και αυτό! Ντροπή!

 

 

 

 

ΝΤΡΟΠΗ !!!!  Πραγματικα κι εγω εχω τρελαθει στην χυλοπιτα απο το ebay και οχι μονο.Οποια συμφωνια και να έκανα ολοι ελεγαν οτι η ευθύνη ειναι δικια μου και δεν προκειτε να μου στειλουν δευτερο αν δεν έρθει.Ωχ και περιμενω 1 πεταλακι και εχει αργησει ηδη 3 εβδομαδες.Μεχρι πριν ενα μηνα οτι επερνα απο έξω μεσε σε 2 εβδομαδες το είχα τωρα αργουν αρκετα.Απο ΚΙνα που περιμενω 2 πραγματακια που χωρανε σε φάκελο εχει περασει μηνας και τιποτα ακομα.Μπραβο τα καταφέραμε παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ebay τι έχει συμβεί;

 

Αυτός ο περιορισμός πρέπει να είναι καινούριο πράγμα έτσι; Δηλαδή των τελευταίων ημερών.

 

Πχ απο τους 10 sellers που έκανα contact για κατι που ήθελα οι 9 μου είπανε οχι ενω ο 1 που μου είπε ναι θα μου το έστελνε με δικια μου ευθηνη,δλδ ανα χαθει δεν θα μου έστελνε αλλο.Και το έχω δει σε 3 πεταλακια που ψαχνω να παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω Ξεφτίλα...

 

Α ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ, κοιτα τι κατάφεραν πάλι...

 

Απίστευτο :(

 

Πχ απο τους 10 sellers που έκανα contact για κατι που ήθελα οι 9 μου είπανε οχι ενω ο 1 που μου είπε ναι θα μου το έστελνε με δικια μου ευθηνη,δλδ ανα χαθει δεν θα μου έστελνε αλλο.Και το έχω δει σε 3 πεταλακια που ψαχνω να παρω.

Άδικα έκανα λογαριασμό στο E-Bay γαμ@&!&!(*!_!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δανειζόμενος στίχους των.. Europe  ;D

 

It's just the beginning and not the end...

 

Βέβαια σε λίγο καιρό δεν θα μας περισσεύουν ούτε τα 30 λιρόνια που είναι το πλαφόν για να παραγγείλουμε κάτι οπότε δε θα μας χαλάει πλέον  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δανειζόμενος στίχους των.. Europe  ;D

 

It's just the beginning and not the end...

 

Βέβαια σε λίγο καιρό δεν θα μας περισσεύουν ούτε τα 30 λιρόνια που είναι το πλαφόν για να παραγγείλουμε κάτι οπότε δε θα μας χαλάει πλέον  :D

 

Πες το ψέμματα...ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι είμαστε η ποιο ακριβη χώρα που υπαρχει.Λιγο off topic αλλα μπειτε για πλακα στο Ελληνικο ΙΚΕΑ και μετα στο Ιταλικο.Δειτε τιμες και βγάλτε σημπερασματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου