Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:D χα-χα-χα....οχι ρε Χρηστο.Συμβαινει κι αυτο αλλα μαλλον σπανια.Τις περισσοτερες φορες και αν χειριστεις σωστα ενα θεμα (μουσικο ή μη) βλεπεις να δημιουργουνται τρομερα ενδιαφερουσες καταστασεις!

 

βρε ακου που σου λεω! κι εγω σε γυμνασιο,μουσικος ειμαι,και η α' γυμνασιου μου τη δινει! φαντασου στο δημοτικο! :-\  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

2 μαθήματα ακόμα και παίρνω επιτέλους το πτυχίο νομικής.εδώ και 4 χρόνια τρώω ανελέητα βρισίδια απο γέρους και γριές που θέλουν γρηγορότερο ραντεβού σε γιατρό αφού εργάζομαι στο 184 του ΙΚΑ. Μουσικά,μπάσο και κιθάρα παίζω και αναβαθμίζω οσο μπορώ το home studio στο οποίο γράφω τις πνευματικές ανησυχίες μου.Είμαι ερασιτέχνης με την ρομαντική έννοια,αν και στον θεωρούμενο επαγγελματικό χώρο στην χώρα μας δραστηριοποιούνται πολλοί ερασιτέχνες ή χομπίστες (με την κακή όμως έννοια ).Και δεν εννοώ τόσο τους μουσικούς όσο τα καθυστερημένα και αραχνιασμένα μυαλά που βρίσκονται πίσω απο την παρακμή που βλέπουμε και ακούμε.(υπάρχουν πάντα φωτεινές εξαιρέσεις αλλά ελάχιστες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να γινει και ενα room και για μας τους εκπαιδευτικους.

 

διδασκω και εγω κλασσικη κιθαρα σαν μονιμος καθηγητης σε μουσικο σχολειο.απο το 95.

 

πολυ χαιρομαι που βρισκω συναδελφους εδω ;D ;D

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ειδικες - Μεταλλικες κατασκευες, πορτες,παραθυρα,καγκελα

παγκους εργασιας, καροτσια,εργαλειοφορους ...

Σε συνεργασια με την http://www.item.info/en/ φτιαχνουμαι

γραφεια, βασεις και αλλες πρακτηκες κατασκευες.

Εχουμαι φτιαξει ενα μηχανημα και καποια πραγματακια καινοτομιες

για ταπητοκαθαρηστηρια.

Επισης τυπονουμαι καρτες,μπλουζακια κλπ

απο την μουσικη δεν εχω παρει φραγκο μονο της δινω :)

 

(το λινκ της εταιριας το εβαλα να τσεκαρει οποιος θελει τι εχουν σκεφτει τα ατομα !!!)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να γινει και ενα room και για μας τους εκπαιδευτικους.

 

διδασκω και εγω κλασσικη κιθαρα σαν μονιμος καθηγητης σε μουσικο σχολειο.απο το 95.

 

πολυ χαιρομαι που βρισκω συναδελφους εδω ;D ;D

 

ώρες-ώρες αυτή μου φαίνεται σαν dream job! πώς γίνεται κανείς κάτι τέτοιο?

δεν το χω ψάξει ... μπορεις να πεις πώς? τι πτυχία χρειάζονται, τι γνώσεις κλπ (για να μπεις)

 

ΕDIT: κάτι λέει εδώ.... http://www.peemde.gr/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρωστάω 5-6 μα8ήματα για να τελειώσω το πολιτικό του Παντείου (και προσπα8ώ να δω τι 8α κάνω γενικότερα στο μέλλον με μουσική και άλλες σπουδές για 8έμα δουλειάς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φοιτητής Αρχιτεκτονικής στη Πάτρα στο 3ο έτος. Μακάρι να είχα ΕΔΩ και ΤΩΡΑ σταθερό εισόδημα από οπουδήποτε για να έχτιζα ένα studio πρώτης τάξεως.

Μέχρι τότε, μακάρι να βρω δουλειά με καλά λεφτά για να τα διαθέσω εκεί! Θέλω studio και να φτιάχνω cd με τη μπάντα μου ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.myspace.com/dizzydizign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά μου τώρα..με λένε Παναγιωτάκη, σπουδάζω χημικός μηχανικός...ασχολούμαι με την μουσική και τα πολιτικά. είμαι στο 3ο έτος και προσπαθώ να διαβάζω...!!!

 

ααα...δείτε και το μπλόγκ

http://prasinostaraki.blogspot.com/

46 days...για δυό παπούτσια...πράσινα!

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου