Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dj απο 14 ετων. Σπουδες, Music Production / Sound design / Remixing Uk.

 

Τωρα εργαζομαι ως Dj (Prog House/Techno/Minimal) / Music Producer / Remixer / Sound Designer και επιμενω σε βυνιλιο ναι. Δηλωνω τρελος "λολ" συλλεκτης βυνιλιου!!

 

Συντομα θα κυκλοφορησω ενα τετραπλο Sample CD με Λουπες / μελωδιες / Vocals. Eιδικη εκδοση με υλικο για Djs/Remixers/Music Producers/Loop Performers ^^

Και επισης ετοιμαζω δικη μου δισκογραφικη σε House/Techno/Minimal/Prog House/Prog Breaks..

 

Αυτα :P

 

Χαρης

 

Μπραβο φιλέ ;) Και εγω απο 14 ετων δουλευα στα χωραφια . :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

να πω κ εγω τι κανω...μουσικος δεν ειμαι...παιδευομαι να

μαθω κιθαρα.λιγο αργα αλλα προσπαθω κ εγω!

οσο για τις δουλειες,το πρωι σε ενα καταστημα καλησπερακιας!! :)

το απογευμα σε γυμναστηριο κ τα βραδυα εχω στησει εναν ιντερνετικο σταθμο

κ εκπεμπω μπαλαντες.οταν δεν κανω ολα αυτα προσπαθω να μαθω κιθαρα!

www.stratosdark.webs.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Courier στην UPS στην Αθήνα!!

Σχεδόν κάθε μέρα παραδίδω δέματα από το thomann, κιθάρες, μπάσα, πλήκτρα προφανώς!!

Αυριο έρχεται η νέα κάρτα ήχου μου με UPS απο Αγγλια...Πρόσεξε τη και στείλε τη μου γλήγορα!!!!

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαγγελματιας μπουζουξης και τρελα με την ηλεκτρικη...δυστηχως καθολου καλος στην ηλεκτρικη μιας και μελεταω μονο 6 μηνες και αυτοδιδαχτος μαθαινω κυριως απο videos. οτι λεφτα βγαζω απο το μπουζουκι πανε σε στην κιθαρα....εχω μια ibanez grd170 και το καινουριο μου αποκτημα ειναι μια ibanez jem (το κλασικο αντιγραφο του steve vai)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 23, τελείωσα με υποτροφία εφαρμοσμένη ζωγραφική και ηχοληψία .Η δουλεία μου ειναι να κάνω videoclip, για underground metal κυρίως μπάντες, και δούλευα σε metal δισκογραφική 3 χρόνια  μέχρι που έκλεισε.

Επίσης partime δουλέυω σε μια εταιρεία που στήνουμε εκθεσιακά περίπτερα (μέχρι 100τ.μ.).

΄Οτι λεφτά βγάζω τα χαλάω σε οτιδήποτε έχει σχέση με ηχητικό εξοπλισμό, και  αυτό τον καιρό φτιάχνουμε με τα παιδια απο την μπάντα το δικό μας studio για πρόβες.

Παίζω κιθάρα σε μια μπάντα, προφανώς , εχουμε κυκλοφορήσει το cd μας απο μια νορβιγική εταιρεία, επανακυκλοφόρησε, απο μια ολλανδική, παίζουμε Live 2-3 φορές το μήνα.

Μπαίνω στο Noiz κυρίως για την ανταλλαγή απόψεων για εξοπλισμό κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή άλλαξαν πολλά από την τελευταία φορά που έκανε post σε αυτό το θέμα, πάμε μια ανανέωση.

 

Εργάζομαι ως junior IT manager σε έναν όμιλο εταιριών, χρωστάω 5 μαθήματα για να πάρω και το ρημαδο-πτυχίο από το Πα.Πει και εδώ και 1+ χρόνο έχω σταματήσει να ασχολούμαι με τη μουσική σε "σοβαρό" επίπεδο.

 

 

ΠΑ.Πει σε ποια σχολή;

 

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο έρχεται η νέα κάρτα ήχου μου με UPS απο Αγγλια...Πρόσεξε τη και στείλε τη μου γλήγορα!!!!

 

χαχα..... μάλιστα..... :D :D ;D ;D

Ν. Κόσμο, Μετς, Υμμητό είναι το δρομολόγιό μου!!!

Που είσαι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου