Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σχεδιαστης- προγραμματιστης φωτισμου σε συναυλιες θεατρα μαγαζια.. οι περισσοτεροι εχετε δει δουλεια μου (ευτυχως η δυστυχως)...τα τελευταια 14-15 χρονια σχεδον καθε μερα και ενα Live. παιζω μουσικη μονο για μενα πλεον και μαλλον πασχω απο ακαταπαυστη μανια αγορας εξοπλισμου. οταν δεν καιγομαι με αυτα τα μηχανακια του διαβολου (βλεπε κιθαρες ενισχυτες εφφε κλπ) εχω ενα μαυρο gsxr-ακι και ασχολουμαι φανατικα με το sreet racing (οσο μπορω τουλαχιστον)...

 

κοντευω τα 34...φετος λεω να κανω το μεγαλο βημα να παντρευτω και να ηρεμησω απο ολα (λεμε τωρα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοιτητης (2ο ετος) στο Τ.Ε.Ι. Αθηνας τμημα Τουριστικων Επιχειρησεων

 

Τα καλοκαιρια ως σερβιτορος-μπαρμαν-groom ::) σε ξενοδοχεια (και ΟΛΑ τα λεφτα απ το καλοκαιρι πανε στην μοναδικη μου αγαπη.....την κιθαρα ;D)

 

αυτα.....

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υπαρχω φιλε Child of Story  :P

Καλησπερα, με λενε Βασιλη και ειμαι μαθηματικος με αγαπη για την μουσικη, οπως ολοι μας εδω μεσα  ;D

we live in a beautiful world, yeah we do

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Μαθηματικος! (σπουδαζω, Αθηνα) Αλλα στην καρδια παραμενω Φυσικος [την οποια σχολη δεν επιασα :-( κλαψ κλαψ ΚΛΑΨ κλαψ

Αλλα η πρωτη υποθεση για να ειμαστε κατι ειναι να υπαρχουμε, ετσι δεν ειναι? Αλλα εγω αυτη την στιγμη αισθανομαι, που σημαινει πως υπαρχω, ετσι δεν ειναι? αλλα οι αισθησεις κανουν λαθη... αλλα εσυ (ο παρατηρητης) επιβεβαιωνεις οτι υπαρχω, κι εγω οτι υπαρχεις εσυ... αλλα κι εσυ αισθησεις εχεις, οπως κι εγω... αλλα τι ειναι οι αισθησεις? μπερδευτηκα...

Αλλα, οταν ακουω Rock, αν και δεν ξερω ακριβως τι συμβαινει, δεν ξερω, νιωθω οτι πραγματικα ΥΠΑΡΧΩ...

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου