Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παιδια δουλευω σαν διοικητικος υπαλληλος στο Ελληνικο Ανοικτο πανεπιστημιο στην Πατρα.Ευτυχως που ειναι πενθυμερο και ωραριο 7:30 - 15:00 οποτε εχω αρκετο χρονο για να ασχολουμε με το οργανο.Οσο χρονο μπορεις να εχεις βεβαια με δυο παιδια 8 μηνων!Αυτα γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν και εχω διπλωμα πιανου και πτυχιο φυγης, δουλευω σε μπουζουκια παιζοντας πληκτρα. :'(

Παραλληλα διδασκω πιανο και θεωρητικα σε ωδειο.Ειμαι 30 χρονων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

 

Ειμαι πολιτικος μηχανικος Τ.Ε. με πιστοποιηση παιδαγωγικης επαρκειας, υποψηφιος ασεπ, 24 χρονων ασχολουμαι με κλασσικη κιθαρα (10 χρονια εθνικο ωδειο) παιζω ηλεκτρικη σε γκρουπακια , σοβαρα λεφτα ποτε δεν εβγαλα απο τη μουσικη (μονο κατι μαθηματα και απο κατι Live τριχες δηλαδη ουτε τα service της κιθαρας και οι προβες δεν βγηκαν+βαλε κουβαλημα - εξοπλισμο - βενζινες - κοπο κλπ)

 

Συμβουλη: μην ασχολειστε επαγγελματικα με καλλιτεχνικο κλαδο στην Ελλαδα!!!

 

Λεφτα εβγαλα μονο στην τεχνικη εταιρεια που δουλευω ως μηχανικος...

 

" Όταν θα'στε ευτυχισμένοι... "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το τμήμα Πληροφορικής στο Πα. Πει. βρέθηκα μετά από 'περιπλάνηση' στον ιδιωτικό τομέα στην μηχανογράφηση μεγάλης ασφαλιστικής εταιρείας.

 

Oracle rules.... ;)

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου