Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

σερβιτόρος στις ''σαρδέλλες'' στο γκάζι...σας περιμένω

 

τιμη ανα ατομο με μισο κιλο κρασι στο περιπου 20 ευρω

καλό φαϊ, ΣΩΣΤΕΣ μερίδες το χαρακτηρίζω ως προς Value for Money, ενα καλό μαγαζί σε σχεση ποιοτητα - ποσότητα - τιμή, σε μεγαλες παρέες μαλλον βγαίνει και ποιο οικονομικά

 

σέρβις τυπικό-καλό κάπως καλύτερα απο ταβέρνα

 

προτάσεις...θραψαλάκι γόνος, πολίτικη σαλάτα, πατατες τηγανιτές (δεν ειναι ΠΡΟΚΑΤ), σαρδέλλα σχαρας καλασσική ή καυτερή, κοπανιστή Κύθνου, χταπόδι σχάρας, γαρίδες σουβλάκι με πάπρικα, γαριδάκι τηγανητό και πολλά άλλα...

 

θα με ευχαριστούσε πολύ να κάναμε κιόλας ένα ομαδικό noiz-τσιμπούσι

 

παρακαλώ να μη θεωρηθει διαφήμηση...θα ήθελα πολύ να κάνουμε μια κρεπάλη στο μαγαζι θα περασουμε όλοι καλά εγγυημένα!

 

Big Alejandro κανόνισε!!!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι μεσα!

κατσε να κοψουν λιγο οι συναυλιες και να μας αφησουν ησυχους οι χακερς και θα την κανω την προταση στο αφεντικο! :P

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτάσεις...θραψαλάκι γόνος, πολίτικη σαλάτα, πατατες τηγανιτές (δεν ειναι ΠΡΟΚΑΤ), σαρδέλλα σχαρας καλασσική ή καυτερή, κοπανιστή Κύθνου, χταπόδι σχάρας, γαρίδες σουβλάκι με πάπρικα, γαριδάκι τηγανητό και πολλά άλλα...

Σλουρπ! Θα σας επισκεφθώ σύντομα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι η κοπανιστη κυθνου αραγε?

Φαντάζομαι κάτι σαν την κοπανιστή Μυκόνου.

 

http://www.agrotravel.gr/agro/site/AgroTravel/t_docpage?doc=/Documents/Agrotravel/products/kyklades/mykonos/kopanisti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι κάτι σαν την κοπανιστή Μυκόνου.

 

http://www.hotelmykonosgreece.com/greek/local_products/kopanisti.html

 

λογικο ακουγεται! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δοκιμαστής στρωμάτων ;D περιμενω και εγώ τήν σειρά μού νά μπώ κανένα 5μηνο στόν δήμο μετά από 4 χρόνια δουλειάς εκεί.

Μέ τήν μουσική ερασιτεχνικά .Έκανα 3 cds ambient-chillout, διακινούνται μέσο ιντερνετ μέχρι τώρα έβγαλα κάτι ψίχουλα ίσα-ίσα τά έξοδα.Δέν έχω όρεξη γιά πολύ καιρό νά κάνω κάποιο νέο άλπουμ διότι μέ κουράζει πολύ η μείξη.. θέλει πολύ δουλειά.

Καί ο άλλος λόγος είναι ότι τά τελευταία 2-3 χρόνια ασχολούμαι μέ τά γραφιστικά καί ψάχνω καμιά δουλειά σάν βοηθός γραφίστα η κάτι παρόμοιο.

Over.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου