Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω σπουδάσει Νοσηλευτής αλλά επειδή δε με τράβηξε τόσο πολύ εξασκώ το χόμπυ μου πλέον σαν επάγγελμα (Μπάρτεντερ). Παίζω κιθάρα όσο μπορώ τον ελεύθερο μου χρόνο αλλά δεν έτυχε να ασχοληθώ πιο σοβαρά. Ίσως στο μέλλον...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δικηγόρος στην Αθήνα (δεν ξέρω για πόσο ακόμα...) και ψάχνω ελεύθερο χρόνο για να παίξω και λίγη κιθάρα... :)

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπούδασα ηχοληψία και εργάστηκα για 6 χρόνια στην ελλάδα και το εξωτερικό!

 

Τώρα δουλεύω σε ωδείο ως καθηγητής κιθάρας και παίζω σε διάφορα μπαρακια....

Gibson LP Studio,

Ovation Custom Elite, Fender Super Reverb 75W

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

ειμαι υπαξιωματικος υπηρετω στο πολεμικο ναυτικο εδω και 12 χρονια ενεργα στον Ελληνικο στολο ως μηχανικος.

μικρος ακολουθησα μαθηματα ωδειου στα πληκτρα(synthesizer).

λογω οικογενιακων προβληματων σταματισα και καταταχθικα στο ναυτικο.

τα τελευτεα 2 χρονια καταφερα και βρηκα αυτο το κοματι που ελειπε απο την ζωη μου και επεστρεψα φτιαχνοντας ενα home studio για να κανω και τα δικα μου ονειρα πραχματικοτητα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Μηπως να ρωτουσαμε καλυτερα τι δουλεια θα θαλαμε να καναμε?Εγω παντος ειμαι ηλεκτρολογος αυτοματιστης και η μουσικη ειναι για μενα γλωσσα ....ειναι τροπος εκφρασης και χομπι.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιβλιοθηκονόμος ο δικός σου και το τελευταίο έτος άνεργος. Ερασιτέχνης με μπάντα. Η μουσική δε μου έχει αποφέρει ποτέ χρήματα (κάτι κιθαροτραγουδίσματα σε μπαράκια τα παλιά τα χρόνια που ήμουν φοιτητής δεν πιάνονται!) αντιθέτως ρουφάει χρήμα (πρόβες, εξοπλισμός) και φυσικά δεν υπάρχει μία για καμιά ηχογράφηση της προκοπής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να κομπλάρετε,είμαι ο Κιθ Ριτσαρντς ,είμαι Έλλην απλά το κρύβω 50 χρόνια τώρα  ,΄βρίσκομαι επαέ για να βοηθήσω τη χώρα .........σε μουστική αποστολή ,ένα θα τη σφάξω να γράψω ακόμα ξοφλήσαμε  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου