Προς το περιεχόμενο

Απ: Blackstar στην Ελλάδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο δύσκολο είναι να ψάξεις στο site της ίδιας της Blackstar ..??

 

http://www.blackstaramps.co.uk/dealers/distributors.php

 

Και τελοσπάντων, η απάντηση είναι όχι, δεν υπάρχει (ακόμα) αντιπρόσωπος...

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόπο έλεος,το έχω δεί το σάιτ απλός είπα οτι μπόρει να τους φέρνει κανείς έτσι.Έχω πάει σε πόσα μαγαζιά στην Αθήνα και έχω δεί να πουλάνε ίμπανεζ για παράδειγμα αλλά ο μόνος που τις φέρνει είναι ο Τρίμης.Γι'αυτό ρώτησα μήπως έχει κανείς σε κανένα μαγαζί αλλά άμα είναι κακοπροαίρετος ο άνθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κεφτεδάκο δεν είμαι καθόλου κακοπροαίρετος, μην βιάζεσαι !

Και μην μπερδεύεσαι με το θεμα dealer / distributor (σημείο πώλησης / αντιπρόσωπος)

 

Ο Τριμης είναι Distributor της Ibanez αλλα ακολουθώντας την πάγια τακτική πολλών στην Ελλάδα, είναι και Dealer ταυτόχρονα. Παράλληλα όμως κι άλλα μαγαζιά (dealers) αγοράζουν απο τον Τρίμη και μεταπωλούν τις ibanez. Η Blackstar όμως (η οποία παρεπιπτόντως κακώς δεν εχει βρεί distributor εδώ ακόμη) αυτή την στιγμή δεν έχει κάποιον αντιπρόσωπο να διανέμει τα προιόντα της στους Dealers...

Επομένως, αν δεν υπάρχει στο site της ίδιας της Blackstar κάποιος διανομέας / αντιπρόσωπος στην Ελλάδα, είναι  μάλλον απίθανο να δείς σε κάποιο μαγαζί ενισχυτη της συγκεκριμένης εταιρίας γιατί δεν ...

μπορει να τους φέρνει κανείς έτσι.

 

Αυτα !

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου