Προς το περιεχόμενο

Χρόνια Πολλά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στους ενθουσιώδεις νέους, στους ξινισμένους γέρους, στους κολλημένους οπαδούς, στους σιωπηλούς αναγνώστες, στους χιουμορίστες, στους σοβαρούς, στους δεικτικούς, στους "υπεράνω", στους απλούς, στους ανορθόγραφους, στους αποχωρήσαντες, στους υψηλών και χαμηλών συχνοτήτων, στους κρουστούς, στους μελωδικούς, στους ρυθμικούς, στους συλλέκτες, στους "τουρίστες", στους τεκμηριωμένους, στους πρόχειρους, στους "αγγελιάκηδες", σε όλων των μουσικών αποχρώσεων εραστές, σε αυτούς που προκάλεσα και μου προκάλεσαν συναισθήματα. σε αυτούς που θυμήθηκα, θα θυμηθώ αλλά και ξέχασα και σε όλους τους εν γένει και εν δυνάμει συμμετέχοντες στο ημέτερο φόρουμ τούτο αλλά και στις οικογένειές σας .............

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΜΑΓΚΕΣ (ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΣΣΕΣ  ;D )

 

Να μαστε καλά να αρπαζόμαστε

 

δυο μέρες (ούτε) μείνανε..

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χρόνια πολλά ρε φίλε video-midi-kosta σε σένα και σε όλους τους νόιζερς και τις οικογένειές τους ακόμα και στους αγγουρο-κηπουρούς και τους γιορτινούς δενδρο-κιθαρίστες!!! Υγεία και χαρές!

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ανήκω στις ..ξυνισμένες γριές ;D ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους, την ευχή μου να έχετε παιδάκια μου και πάντα να δημιουργείτε!!!Να σας ακούω εγώ να θυμάμαι τα νιάτα μου ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα και απο εμενα. Ευχομαι πανω απ' ολα υγεια σε ολους... Απο εκει και μετα με λιγο προσπαθεια απο εμας και λιγο βοηθεια απο τον καλο Θεουλη ολα γινονται.

 

Να περασετε ομορφα αυτες τις ημερες γιατι μας βλεπω απο την νεα χρονια με τους φορους και τις αυξησεις να χορευουμε ολοι σαν τους αναστεναρησες πανω στα καρβουνα  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το νέο έτος με 2x πλακώματα στο φόρουμ και περισσότερο τζέρτζελο ! Οι μόνοι στίχοι που ταιριάζουν στα χριστούγεννα είναι του Δεληβοριά και τα λένε όλα:

http://www.youtube.com/watch?v=MtHyQNmLZ7g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου