Προς το περιεχόμενο

Σεμινάριο Recording


not_guilty

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να ειχα λεφτα ρε γαμωτο ... :evil: :cry:

Αλλα προεχουν οι αγορες μου για τα χριστουγεννα.. :D

Μακαρι να γινει κι αλλο σεμηναριο συντομα....μεσα στον γεναρη τι λες Yameth θα γινει κι αλλο ? (Αν φυσικα αυτο εχει επιτυχια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ θα πήγαινα σίγουρα αλλά φτάνω Ελλάδα Πρασκευή βράδυ

 

....και το Σάββατο το πρωί πάω να βρίσω αυτούς στο Πλαισιο που πούλησαν στη μαμά μου καινούριο κομπιούτερ γιατί έπιασε ιο το παλιό (ή κλάταρε ο σκληρός, δεν μπορώ να καταλάβω από τις περιγραφές)....ολόκληρο κομπιούτερ, με κουτί, τροφοδοτικό, κάρτες, επεξεργαστές, μνήμες και όλα....και η δικαιολογία ήτανε ότι ''το κομπιούτερ σας (4ετίας!) είναι πολύ παλιό και δεν υποστηρίζεται πλέον ούτε από τα windows ούτε από κάρτες, σκληρούς κτλ κτλ...ε, ρε τι θα γίνει (sorry για το off topic αλλά τώρα το έμαθα και έχω βγει από τα ρούχα μου)

 

Καλή επιτυχία με το σεμινάριο, θα είναι σούπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ θα πήγαινα σίγουρα αλλά φτάνω Ελλάδα Πρασκευή βράδυ

 

....και το Σάββατο το πρωί πάω να βρίσω αυτούς στο Πλαισιο που πούλησαν στη μαμά μου καινούριο κομπιούτερ γιατί έπιασε ιο το παλιό (ή κλάταρε ο σκληρός' date=' δεν μπορώ να καταλάβω από τις περιγραφές)....ολόκληρο κομπιούτερ, με κουτί, τροφοδοτικό, κάρτες, επεξεργαστές, μνήμες και όλα....και η δικαιολογία ήτανε ότι ''το κομπιούτερ σας (4ετίας!) είναι πολύ παλιό και δεν υποστηρίζεται πλέον ούτε από τα windows ούτε από κάρτες, σκληρούς κτλ κτλ...ε, ρε τι θα γίνει (sorry για το off topic αλλά τώρα το έμαθα και έχω βγει από τα ρούχα μου)

 

Καλή επιτυχία με το σεμινάριο, θα είναι σούπερ[/quote']

 

Κώστα μου αυτοί ΧΑΛΑΣΑΝΕ την πιάτσα (ένας μικρός - μικρός πλην τίμιος με μαγαζί Η/Υ) λυπάμαι φίλε..... :cry:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, ακομη μια φορα δεν θα μπορεσω να ερθω.

Το σαββατο σαραντηζει ο μπεμπης και εκτος του οτι πρεπει να παμε να παρει την ευχη απο την εκκλησια, το βραδυ οπως καταλαβαινεται, θα γινει στο σπιτι μαζικη επιθεση συγγενων και φιλων, οποτε...

 

Yameth, ευχομαι καθε επιτυχια και πιστευω να ακολουθησουν πολλα τετοια στο μελλον.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δηλωνουμε συμμετοχή?

 

Πηγα σημερα στην Χαριλαου Τρικουπη 20 ' date=' και έχει ενα parking αυτοκινήτων.

 

Που πληρώνουμε?[/quote']

 

To Rock Pile είναι γνωστό μαγαζί επισκευής μουσικών οργάνων ...όπως ανεβαίνεις την Ακαδημίας κάνεις αριστερά στη Χαριλάου Τρικούπη και είναι στο δεξί σου χέρι στα 20-30 μέτρα...

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου