Προς το περιεχόμενο

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας ντραμερ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρεπει να εχω ξαναγραψει σε αυτο το post' date=' αλλα για τον danny carey μαλλον αξιζει να ξαναγραψω...δεν ξερω τι πιστευουν οι drummers του noiz γι αυτον, αλλα αυτος ειναι ο αγαπημενος μου.[/quote']

 

Danny Carey = Αστείρευτη πηγή έμπνευσης / DrumGod

 

σημ.: σε πρόσφατη συνέντευξη του εν όψει της κυκλοφορίας του νέου τους άλμπουμ (TOOL - 10.000 days) δήλωσε ότι δεν είναι και πολύ καλός (κ' οτι προπονείται τρελλά για να βγάλει τα κομμάτια) και ότι όποτε πηγαίνει σε drum clinics παθαίνει πλάκα με αυτά που παίζουν κ' αναρωτιέται για το παίξιμο του.....

 

ουδέν σχόλιον /* respect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

o Δανός Benoit Delbecq .Toν είχα δει σε ένα jazz festival στο γκάζι και δεν χώραγε στο μυαλό μου οτι ένας ντράμερ μπορεί να κάνει τέτοια πράγματα.Τον ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"θανατος στον terry bozzio"

 

Γιατί έτσι;

Μάλλον δεν έχεις ακούσει το λάηβ "Zappa in New York"

Εγώ μετά απ αυτό απλά τον θαυμάζω!

 

Titties And Beer!!!

 

O Bozzio είναι σίγουρα ένας drummer που θέλω να ακούσω περσσότερο.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν μπορείς να τους πεις drummer αλλά "βγάζω το καπέλο μου" στους Stomp! Όποιος τους έχει δει live ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JOEY JORDINSON ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ DRUMMER ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!!! ΑΣΥΛΗΠΤΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΑΣΥΛΗΠΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ!!!!!

 

Προφανώς μας δουλεύεις... Π.χ. άκου ακόμα και τον έλληνα Γιώργο Κόλλια των sickening horror, nightfall κ nile. Προφανώς κλάσεις ανώτερος. Ξεκολλάτε επιτέλους με το χιλιοδιαφημισένο lifestyle!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JOEY JORDINSON ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ DRUMMER ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!!! ΑΣΥΛΗΠΤΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΑΣΥΛΗΠΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ!!!!!

 

Προφανώς μας δουλεύεις... Π.χ. άκου ακόμα και τον έλληνα Γιώργο Κόλλια των sickening horror' date=' nightfall κ nile. Προφανώς κλάσεις ανώτερος. Ξεκολλάτε επιτέλους με το χιλιοδιαφημισένο lifestyle!![/quote']

 

Νομίζω οτι υπερβάλεις λίγο!!! Και δεν ακούω κατι επειδη ειναι χιλιοδιαφημισμένο, ακούω γιατί γουστάρω!!! Οσο για τα συγκροτήματα που προανέφερες δεν έχω ακουσει, αλλα θα παρω να ακούσω και θα σου πω την γνωμη μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε sorry κιόλας αλλά το να λες οτι είναι μάλλον ο πιο γρήγορος drummer παγκοσμίως είναι οτι πιο παιδικό κ βλακώδες έχω δει τελευταία. Και μόνο που μπαίνεις στη διαδικασία να χρησιμοποιήσεις υπερθετικό βαθμό σε κάτι τοσο αχάνες (μη μου πεις οτι ξέρεις και τόοοσους drummers) για μένα χάνεις τη μπάλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς μας δουλεύεις... Π.χ. άκου ακόμα και τον έλληνα Γιώργο Κόλλια των sickening horror' date=' nightfall κ nile. Προφανώς κλάσεις ανώτερος. Ξεκολλάτε επιτέλους με το χιλιοδιαφημισένο lifestyle!![/quote']

Καλά ρε παιδιά τι είναι αυτός ο Κόλιας πια???Μιλάμε όταν άκουσα η πρώτη μου αντίδραση ήταν να ξεραθώ σε ένα νευρικό γέλιο!Γέλαγα 5 λεπτά!Δεν καταλάβαινα τι γινότανε!!Ο τύπος είναι τόσο τεχνικός που κατανταει αστείο!Στην κυριολεξία οταν τον ακούς σου έρχεται το "δεν ξέρει τι παίζει", αφού μετά σκεφτόμουνα ρε μήπως είναι πειραγμένα?ή μήπως παίζει στην τύχη?αλλά δεν είναι!!!Καμένος τελείως, τεχνικός σε παράλογο βαθμό...

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου