Προς το περιεχόμενο

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας ντραμερ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ανοιξες ενα θεμα που συζητιεται συνεχως σε παρεες και γινονται παντα φασαριες για τις αποψεις του καθενος.πρωτον, αναλογα για τι ειδους μουσικη παιζει ο ντραμερ! φυσικα οι jazzιστες δυσκολα πιανονται. οι μεταλλαδες τα σπανε και καλα κανουν και δεν κοιτουνε τοσο να εχουν αψογη τεχνικη. με τετοια τραγουδια θελεις να τα δωσεις ολα. δυστυχως εδω στην ελλαδα δεν υπαρχουν αξιολογα ωδεια που να βγαζουν κιθαριστες ντραμερ κ.α. να σκεφτει κανεις οτι η ηλεκτρικη κιθερα δεν ειναι καν αναγνωρισμενη απο το κρατος και δεν περνεις πτυχειο! υπαρχουν ομως και ελληνες ντραμερ οπως ο καπιλιδης που με την αγαπη του για τα ντραμς καταφερε τοσα! ασχετο αλλα εγω ακουω περισσοτερο death metal και οποιος ξερει τον p. sandoval (morbid angel) μπορει να καταλαβει οτι ηρθε απο αλλο πλανητη. και για την τεχνικη και για την συνθεση!τοσα χρονια στο κουρμπετι....

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Λοιπόν εγώ ψηφιζω τους παρακάτω:

Mike Portnoy (ο καλύτερός μου)

Daniel Erlandsson

Ludwig Witt

Steve Smith

John Bonham

Mike Terrana (A-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟΣ)

Τhomen Stauch

Joe Nevolo

Jason Rullo

Nick Mason

και πολλούς, μα πάρα πολλούς, άλλους......

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου