Προς το περιεχόμενο

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας ντραμερ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μα καλα ρε παιδια μονο 2 ατομα εχουν γραψει για τον Buddy Rich? Ο ανθρωπος απλα δεν εχει ταιρι.

 

Τρομεροι οι Mark Zonder, Dave Wackle, Virgil Donnati(δειτε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το σολο του στο Live In Astoria του Steve Vai, δεν υπαρχει!!!!!!!!), Danny Carrey, Dennis Champers, Billy Cobam αλλα κανεις δεν ειπε τον Mike Mantzini που ειναι μεγαλος παικτης!

 

Τελος εμενα μου αρεσουν παρα πολυ οι:

Bonham, Cameron(Soundgarden τωρα Pearl Jam).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λιγο μεγαλο αλλα αξιζει να το δειτε ολο. Αν δε κανω λαθος ειναι μαθητης του Dennis Chambers. Τωρα πρεπει να ειναι 23-24.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EWDav5K3N7I&search=Tony%20Royster%20Junior

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω αυτό το videaki...είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό οταν το πρωτοείδα...8O

 

Αυστηρώς ακατάλληλο για drummers...

 

Σοβαρολογώ !!! Οι drummer ΔΕΝ πρέπει να το δουν αυτό...υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να φορέσουν την μπότα τους κολάρο...

 

Το πιτσιρικί απλά στέκεται δίπλα σε οποιονδήποτε μεγάλο drummer...και είναι 12 χρονών...και δεν λέω υπερβολές...πείτε μου τι του λείπει, ήχος, groove, τεχνική, φαντασία ???

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια και βλεπω και το συζητατε για το εν λογω πιτσιρικι,τωρα ειναι 18 και ηταν 12 χρονων οταν τα επαιζε αυτα,ειναι στο dvd modern drummers festival 2000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OCTAPUS εγω νομιζα οτι ηταν 23-24 αλλα τελικα τωρα ειναι 21. Το λεει στο επισημο site του αμα ενδιαφερεσαι. Και μαλιστα ξεκινησε τα drums απο 3 χρονων!!! 8O

 

http://www.tonyroysterjr.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου