Προς το περιεχόμενο

Wikipedia σέλει κοκό


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σορρυ που σκιζω το θρεντ, αλλα μη μου πεις δε βρηκες τη Δημοκρατία της Μακεδονίας η οποία βρίσκεται στην ευρύτερη περιοχή της Μακεδονίας :)

Αν το γραφει γιατι δε πα να παρουμε οικοπεδα εκει? Που αλλο το να αλλο τ αλλο ετσι οπως τα λες. Τελος παντων το σκισαμε το θρεντ. Ασ το καλυτερα please.

καλυτερα να διαξιφισουμε τις κιθαρες μας παρα αυτα ;)(μη παρεξηγεις οτι στη λεω σα κιθαριστας. Δεν ειμαι κατι ιδιαιτερο) :-*

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το γραφει γιατι δε πα να παρουμε οικοπεδα εκει? Που αλλο το να αλλο τ αλλο ετσι οπως τα λες. Τελος παντων το σκισαμε το θρεντ. Ασ το καλυτερα please.

καλυτερα να διαξιφισουμε τις κιθαρες μας παρα αυτα ;)(μη παρεξηγεις οτι στη λεω σα κιθαριστας. Δεν ειμαι κατι ιδιαιτερο) :-*

Το γράφει και φυσικά τίποτα δε σε εμποδίζει να πάρεις οικόπεδα εκει :) Απλώς μην κατακρίνεις την wikipedia (την οποία επ' ουδενί δε θεωρώ αλάνθαστη) για κάτι που γράφει κάθε Ελληνική εγκυκλοπαίδεια προ Σαμαρά :)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αποκλειω. Δηλαδη , ουτε μια στο εκατομμυριο ;D

 

Aυτη η επιλογη με εκφραζει πληρως, μιας και συμφωνω με Alejandro στο οτι ειναι ικανη να δωσει μια 1η εικονα, αλλα σε καμια περιπτωση με τα σημερινα δεδομενα δεν θα πληρωνα (συνειδητα) για να παρω τετοιας ποιοτητας πληροφοριες.

 

Διαφωνω με τον εαυτο μου ;D

 

Καθισα και το σκεφτηκα λιγο και ειδα οτι υπαρχει μια πληθωρα θετικων συμπεριφορων στο ιντερνετ, που δεν την κατανοω. Το μονο βεβαιο ειναι οτι εχω κακομαθει σε πολυτελειες γυρω απο την προσβαση σε πληροφοριες, γεγονος που θα δικαιολογουσα αν ημουν μικροτερος σε ηλικια. Επειδη ομως δεν δικαιολογουμαι, και θυμαμαι τον εαυτο μου να εχει πληρωσει συνδρομες σε περιοδικα που αργοτερα ανακαλυψα οτι λενε τριχες, λεω να προσπαθησω να στηριξω αυτο που προσωρινα θεωρω αυτονόητο.

 

Ζητω συγγνωμη για την προωρη ανεγκεφαλη κριτικη μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητω συγγνωμη για την προωρη ανεγκεφαλη κριτικη μου .

Πες αλέυρι...η Susan Boyle σε γυρεύει...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου