Προς το περιεχόμενο

DW 5002....Την γνώμη σας παρακαλω.


vasil_io

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά και χρόνια πολλα σε όλους, με υγεία πάνω απο όλα.

 

Σκέφτομαι να αντικαταστίσω το πετάλ που έχω τώρα (ένα sonor, διπλοπέταλο) με ένα 5002 της DW (Διπλοπέταλο). Θα ήθελα απο κάποιον που το έχει δοκιμάσει να μου πεί γνώμες για το συγκεκριμένο πεταλάκι ή κάτι καλ'υτερο φυσικά στην τιμή αυτή. Η τιμή που το βρήκα είναι 300€ απο μαγαζί εξωτερικού, ολοκαίνουριο. Είναι με διπλή αλυσίδα και όχι με ιμάντα. Hard case κτλ κτλ κτλ. Γενικά ρωτάω για να δώ απο κάποιους που το έχουν δοκιμάσει εντυπώσεις. Κάποτε επαιζά με ένα 9002 για λίγο καιρό, ενώς φίλου και ήταν αρκετά καλό, αλλα γούστα είναι αυτά αλλα και πως θα "κάτσει" στο πόδι του καθενώς.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διπλοπεταλο ειναι μια χαρα..Βεβαια εχει ευρος ρυθμισεων...

Αλλα εξαρταται...Για την χρηση το θες..

Παντως ταχυτητα εχει..Γενικα ειναι βαρυ και στιβαρο πεταλι...

Αν και θα σου προτεινα να κρατησεις χρηματα για eliminator...

Δεν θα το μετανιωσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Nordic το pearl το είχα δοκιμάσει πρίν πολυ πολύ καιρό σε μονό βέβαια και μου άρεσε πάρα πολυ. Άνετο, πολλές ρυθμίσεις που σίγουρα θα το φέρει κάποιος στα μέτρα του. Η επόμενη επιλογή μου ήταν αυτή. Πραγματικά δεν ξέρω καθόλου γιατί μου έχει "κολλήσει" όμως to Dw. Να 'σαι καλά για την απάντηση σου. Σ' ευχαρηστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου