Προς το περιεχόμενο

Hagstrom vs Les Paul


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤΗΝΧ!! :)

 

ναι μάλλον κάτι τέτοιο παίζει,εγώ έβαλα ΑΦΜ από εταιρία άσχετη με μουσική,μουσικά όργανα κτλ και δεν είχα πρόβλημα, το όνομα της κάρτας όμως ήταν το ίδιο με το όνομα του ΑΦΜ.

 

Μετά στην εφορία πως το δικαιολογείς το όργανο αν η εταιρία δεν έχει σχέση με μουσικά όργανα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μετά στην εφορία πως το δικαιολογείς το όργανο αν η εταιρία δεν έχει σχέση με μουσικά όργανα?

 

Δεν έκοψα τιμολόγιο ώστε να πάρω επιστροφή απο την εφορία και επομένως να πρέπει να δικαιολογήσω κάτι.Απλά σου στέλνουν χωρίς ΦΠΑ,σου ζητάνε ένα ΑΦΜ το τεσταρουνε (τώρα τι ακριβώς, δεν ξέρω) και αυτό είναι...να σου πω την αλήθεια και γω είχα τις αμφιβολίες μου...μέχρι που είδα την χρέωση στην κάρτα.

 

 

www.freakout.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έκοψα τιμολόγιο ώστε να πάρω επιστροφή απο την εφορία και επομένως να πρέπει να δικαιολογήσω κάτι.Απλά σου στέλνουν χωρίς ΦΠΑ,σου ζητάνε ένα ΑΦΜ το τεσταρουνε (τώρα τι ακριβώς, δεν ξέρω) και αυτό είναι...να σου πω την αλήθεια και γω είχα τις αμφιβολίες μου...μέχρι που είδα την χρέωση στην κάρτα.

 

 

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε, θα το ψάξω κι εγώ.  :)

 

 

 

 

Ψαχνω για wah pedal για metal κυρίως τραγούδια μέχρι 150 euro.Τι μου προτείνετε?

 

Να ψάξεις τα άπειρα θέματα περί wah στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου