Προς το περιεχόμενο

Fleabass Γνωμες...


c.dayz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

εχει μαθει κανεις για το μπασο του flea?

η παιξει?

θελω να μου πειτε την γνωμη σας και αν ξερετε αν το φερνει καποιος αντιπροσωπος στην ελλαδα για να το ακουσω-αγορασω.

Ευχαριστω

I-Empire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

εχει μαθει κανεις για το μπασο του flea?

η παιξει?

θελω να μου πειτε την γνωμη σας και αν ξερετε αν το φερνει καποιος αντιπροσωπος στην ελλαδα για να το ακουσω-αγορασω.

Ευχαριστω

 

http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=576672

 

Το συμπερασμα που εχουν καταληξει οι περισσοτεροι που τα δοκιμασαν-αγορασαν φαινεται να ειναι πως θα ηταν καλα, αν εκαναν περιπου τα μισα λεφτα...

 

Οταν με 30 ευρω παραπανω απο αυτο παιρνεις αυτο, δε νομιζω οτι αξιζει τον κοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fleabass...μαλιστα

Απορω γιατι αυτο το οργανο κατασκευαστηκε, βγηκε στην αγορα και πωλειται...

Με λιγα λογια ποιος ο ρολος υπαρξης του εκτος απο τον ευνοητο που ολοι καταλαβαινουμε!

Κριμα για τον Flea...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω ακούσει τα χειρότερα review και είναι κρίμα να βάζει την υπογραφή του ένας τέτοιος Μπασίστας σε τέτοια όργανα... Γενικά με 150 ευρώ παίρνεις ένα πολύ καλύτερης ποιότητας Κινέζικο μπάσο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έβαλε την υπογραφή του μόνο, δικιά του υλοποίηση είναι το όλο θέμα (και καλα φθηνό μαθητικό όργανο) αλλά κάπου χάλασε η συνταγή και έγινε χειρότερη από αυτά που στην ουσία κοροϊδεύει στο statement του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μη χειρότερα! Πραγματικά απίστευτη αηδία... Χίλλιες φορές signature Modulus!  ;D

Όταν λες χίλιες φορές εννοείς και στην τιμή έτσι???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου