Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Παιδιά, θα παρακαλούσα, όπως το έκανα και αρκετές σελίδες πιο πριν, κάποιος από εσάς να ανοίξει ένα νέο θέμα "Digitech RP500-1000 - GSP1101 Part 2" γιατί το συγκεκριμένο έχει γίνει μη διαχειρίσιμο. Μπορούμε να συνεχίσουμε εκεί και το παρόν να κλειδωθεί.

 

Ευχαριστώ!  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

γιατί το συγκεκριμένο έχει γίνει μη διαχειρίσιμο.

 

Ευχαριστώ!  ;)

 

απο ποια αποψη ?

 

 

αντε ιγνατιε ξεκινα το... μην σου παρουμε και την δοξα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν το rambo ii η καταληψη της ΑΣΙΑΣ ενα πραγμα..............οχι παιδια εσεις τωρα εγω σας κατεστρεψα μια φορα .........οχι παλι

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω και γω την αληθεια δεν εχω καταφερει και τιποτα ιδιαιτερο με την 1000 και ας εχω λαμπατο τελικο και 4χ12 δεν εχω και τον πολυ ελευθερο χρονο να ψαχνω, θελω να παιζω και λιγο. ιγνατιε τι ηχαρες ειναι αυτες. στειλε τις ρυθμισεις σου ΤΩΡΑ!!! (ναι φωναξα) αν και δεν ειναι μονο οι ρυθμισεις ειναι και τα δαχτυλακια!!! λιγο γυμνο δεν εβλαψε κανενα..... αρη δεν εχεις ESP!!! ΝΤΡΟΠΗ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν έκανα... είναι να ρίξω την RP-1000 στον Super 6 Reverb να δώ πως θα ακούγετε με τα 6 Χ 10".... Ω ρε μάνα μου σαν να το φαντάζομαι.....

 

Ιγνάτιε δώσε ρυθμίσεις.....

Άντε να πάμε σε Part II διότι "βάρυνε" αυτό.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν έκανα... είναι να ρίξω την RP-1000 στον Super 6 Reverb να δώ πως θα ακούγετε με τα 6 Χ 10".... Ω ρε μάνα μου σαν να το φαντάζομαι.....

 

Ιγνάτιε δώσε ρυθμίσεις.....

Άντε να πάμε σε Part II διότι "βάρυνε" αυτό.

 

 

I)ανοιγω το καινουργιο θεμα. ;)

ΙΙ)Δινω ρυθμισεις για οποιον ενδιαφερεται για καποιους ηχους ενισχυτων.....

ΙΙΙ)Εαν την βαλεις σε 6Χ10 θα παθεις ενα σοκ πιστευω.... ;D εγω θα ξαναπω οτι στο στουντιο σε μαρσαλ λαμπατο με καμπινα 4Χ12 στην λουπα ειναι ο καλυτερος ηχος που εχω παιξει εγω στη ζωη μου....και απο τους καλυτερους που εχω ακουσει και σε σχεση με αλλους.Βεβαια παιζει πολυ ρολο ο τελικος του μαρσαλ που ειναι πανακριβος και κατι σαν επετειακος χειροποιητος περιπου(δεν θυμαμαι ποιο μοντελο ειναι) και μμου τον δινουν χαριστηκα για την προβα μετα απο πολυ κλαμα :P.Ειλικρινα εγω αυτο που ακουω εκει ειναι για σεμιναριο απο ογκο,γκαζι,ποιοτητα κλπ.Και αμα ακουσετε και τα καθαρα που βγαζει με την προσομειωση του vox ac30TB ΜΕ ελαχιστο gain ποσο κρυσταλο και τι σκασιμο εχει ειναι και αυτο αλλη κατηγορια.........

 

 

P.S να υπενθυμισω οτι παιζω με το κουμπακι απο πισω στο mix και οχι στο amp....... :)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ιγνατιε τι ηχαρες ειναι αυτες. στειλε τις ρυθμισεις σου ΤΩΡΑ!!! (ναι φωναξα) αν και δεν ειναι μονο οι ρυθμισεις ειναι και τα δαχτυλακια!!! λιγο γυμνο δεν εβλαψε κανενα.....

 

μηνυμα εληφθη .......το απογευμα ομως !Τωρα εργασια και χαρα.......... :'(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

I)ανοιγω το καινουργιο θεμα. ;)

ΙΙ)Δινω ρυθμισεις για οποιον ενδιαφερεται για καποιους ηχουςν ενισχυτων.....

ΙΙΙ)Εαν την βαλεις σε 6Χ10 θα παθεις ενα σοκ πιστευω.... ;D εγω θα ξαναπω οτι στο στουντιο σε μαρσαλ λαμπατο με καμπινα 4Χ12 στην λουπα ειναι ο καλυτερος ηχος που εχω παιξει εγω στη ζωη μου....και απο τους καλυτερους που εχω ακουσει και σε σχεση με αλλους.Βεβαια παιζει πολυ ρολο ο τελικος του μαρσαλ που ειναι πανακριβος και κατι σαν επετειακος χειροποιητος περιπου(δεν θυμαμαι ποιο μοντελο ειναι) και μμου τον δινουν χαριστηκα για την προβα μετα απο πολυ κλαμα :P.Ειλικρινα εγω αυτο που ακουω εκει ειναι για σεμιναριο απο ογκο,γκαζι,ποιοτητα κλπ.Και αμα ακουσετε και τα καθαρα που βγαζει με την προσομειωση του vox ac30TB ΜΕ ελαχιστο gain ποσο κρυσταλο και τι σκασιμο εχει ειναι και αυτο αλλη κατηγορια.........

 

 

P.S να υπενθυμισω οτι παιζω με το κουμπακι απο πισω στο mix και οχι στο amp....... :)

 

Εγώ δεν παρατήρησα μεγάλες διαφορές με το MIX/AMP αλλά κι εμένα ο AC30 είναι ο αγαπημένος μου (τόσο που κάποιες στιγμές είπα να ψάξω να βρώ έναν).

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν παρατήρησα μεγάλες διαφορές με το MIX/AMP αλλά κι εμένα ο AC30 είναι ο αγαπημένος μου (τόσο που κάποιες στιγμές είπα να ψάξω να βρώ έναν).

Eμενα παντως εχει τεραστιες διαφορες...τωρα πως γινεται αυτο δεν μπορω να καταλαβω ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν παρατήρησα μεγάλες διαφορές με το MIX/AMP αλλά κι εμένα ο AC30 είναι ο αγαπημένος μου (τόσο που κάποιες στιγμές είπα να ψάξω να βρώ έναν).

 

πράγματι απλά καμια σχέση το MIX με το AMP ;D

 

προσωπικά το έχω στο AMP για να σκάσει ο Αντώνης και γιατί μου φαίνεται πιο "ολοκληρωμένο" συχνοτικά το αποτέλεσμα

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου