Προς το περιεχόμενο

...νεος δισκος Hendrix


alderbody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρα τις μεγαλες ανακριβειες του κειμενου (θανατος απο OD, Janie αδελφη του Jimi...),

υπαρχει δισκογραφικο ενδιαφερον.

 

δειτε:

 

http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_12/01/2010_317799

 

θα ελεγα οτι προκειται για προϊον της "ακατονομαστης" εις βαρος της μνημης του Αρχαγγελου, αλλα ποτε -πιστευω- δεν θα λεγαμε οχι για λιγο ακομα Jimi...

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όσο τ'ανακατεύεις τόσο βρωμάνε... λέει ο σοφός λαός.

 

Αυτούς τους "zombie δίσκους" ποτέ δεν τους πήγα, μια και προφανώς δεν είναι πολιτισμική προσφορά προς το κοινό από την φιλεύσπλαχνη οικογένεια του εκάστοτε καλλιτέχνη αλλά ελεεινές απόπειρες αρπαχτής εις βάρος μάλλιστα της μνήμης του εκάστοτε εκλιπόντος. Προτιμώ να συνεχίσω ν'ακούω τα παλιά του.  :)

 

 

(Εξάλλου δεν νομίζω να περίμενε κανείς με τόση αγωνία "καινούριο" πόνημα απ'τον Hendrix!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hendrix και αηδιες,...αφου ειπαμε κατα το ΝΟΙΖ... ο ανθρωπος δεν ηξερε να βαραει καλα τη ..λα......,τι ασχολεισαι λοιπον? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hendrix και αηδιες,...αφου ειπαμε κατα το ΝΟΙΖ... ο ανθρωπος δεν ηξερε να βαραει καλα τη ..λα......,τι ασχολεισαι λοιπον? ;D

 

Φιλως μπαιρδέβοις των χέντριξ με των κομπεην...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτούς τους "zombie δίσκους" ποτέ δεν τους πήγα, μια και προφανώς δεν είναι πολιτισμική προσφορά προς το κοινό από την φιλεύσπλαχνη οικογένεια του εκάστοτε καλλιτέχνη αλλά ελεεινές απόπειρες αρπαχτής εις βάρος μάλλιστα της μνήμης του εκάστοτε εκλιπόντος. Προτιμώ να συνεχίσω ν'ακούω τα παλιά του.  :)

 

 

(Εξάλλου δεν νομίζω να περίμενε κανείς με τόση αγωνία "καινούριο" πόνημα απ'τον Hendrix!)

 

ειπαμε, αρπαχτη της καικαλαδερφης του, αλλα εμενα δε με χαλαει να αποκτησω προσβαση σε υλικο που δεν το εχω ξαναακουσει.

 

Αλλωστε οι "zombie δισκοι" ολων αυτων των μεγαλων που μας αφησαν προωρα, συνηθως αποτελουν και μεγαλο (αν οχι το μεγαλυτερο) μερος της εκαστοτε δισκογραφιας.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συγνώμη ρε παιδιά, πήρε το αυτί μου ότι ο J S Bach βγάζει καινούργιο δίσκο υπό τον τίτλο «Φούγκες από τo υπερπέραν», με φιλική συμμετοχή Tomaso Albinoni στο τσέμπαλο. Γνωρίζουμε κάτι σχετικό;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα εμενα δε με χαλαει να αποκτησω προσβαση σε υλικο που δεν το εχω ξαναακουσει.

Θα έχει ενδιαφέρον...άκουσα ότι παίζει με τη καινούργια Gibson που του φτιάξανε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου