Προς το περιεχόμενο

Ο εφιάλτης του μπαμπα-ροκά!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο δικός μου φόβος δεν είναι μήπως το παιδί μου ζητήσει να του μάθω να παίζει Θώδη στην κιθάρα. Αυτό που με φοβίζει είναι μήπως οι γονείς μου τελικά με όλη αυτή την πίεση και την δυσαρέσκεια ως προς την μουσική που ακούω και παίζω και τον τρόπο ζωής που έχω διαλέξει, με κάνουν και αλλάξω μυαλά και κάνω τα ίδια και εγώ με τη σειρά μου στο παιδί μου αν ποτέ θελήσει να μάθει κιθάρα…

facebook.com/potergeist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

... φανταζεστε να σας πει το παιδι σας..

 

ρε μπαμπα τι μ@λ@κιε$ ειναι αυτες ? παρε μου κανα μπουζουκι

8O 8O 8O 8O

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε ρε' date=' σοβαρά; Είναι δυνατόν να θυμάμαι τόσο λάθος; Τέλος πάντων...[/quote']

Το θυμάμαι έντονα, γιατί και εμένα μου είχε κάνει πολύ εντύπωση ;)

Αν μπορείς, δες την ταινία για επιβεβαίωση :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το πιστεψετε αλλα οταν ζητησα στον πατερα μου να μου παρει ηλεκτρικη κιθαρα εφαγα δυο(ισως και παραπανω...)ωραιοτατες μπουνιες στο στομαχι.

οχι δεν υπερβαλω καθολου!!

μετα απο λιγες μερες το μετανιωσε και μου πηρε μια πανακριβη ηλεκτρικη κιθαρα με το ονομα zz-top αξιας 39,000 δρχ μαζι με τον ενισχυτη(εναν fender 6 watt με συνδετηρα για την ζωνη)!παλι καλα να λες :wink:

αρε πατερααααααα να σε καλα :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτες οι κιθαρες!!!

που τις θυμηθηκες?

θυμαμαι με ενα ξαδελφο μου που ηθελε να μαθει κιθαρα πηγενε εξω απο το μαγαζι και ολο μαζευε λεφτα για να παρει μια...

Αλλα τα εφαγε στα hi-fi (αλλη τρελα και αυτη) :D

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τιποτα με την θωδη αν σας ενοχλει βαλτε στη θεση της βανδη' date=' βισση κλπ,κλπ. απλα επειδη αρεσει στη γυναικα μου το βλεπω πιο πιθανο :oops:[/quote']

 

Πάλι καλα που ακούει Θώδη. Τι να πω και εγω που ολη τη μέρα ακούει έντεχνα με διαστημικούς ακταλαβίστικους στοίχους. :roll: 8O :D

 

φιλε iliasbasss έζησα το ίδιο σκηνικό πρίν ένα χρόνο με τον 15χρονο γιό μου. Του πήρα μία ηλεκτρική κιθάρα (αγόρασα και μία για μένα ... τωρα οικονομικα μπορώ !!!) ....... και με έχει τρελάνει με ..... Black Sabbath, Guns & Roses, Led Zeppelin, Scorpions, Deep Purple και παει λέγοντας. Τι έγινε ρε παιδιά το αλεπουδάκι έγινε πιό ροκάς απο την γρια αλεπού !!!! ΕΛΕΟΣ. Ξέρετε τι είναι κάθε βράδυ να τζαμάρεις με τον γιό σου τα τραγούδια που έπαιζα πριν χρόνια σε μπαράκια και συναυλίες. Το κ...παιδο δεν ακούει λίγο Γαρμπή ή Καλομοίρα να ησυχάσω και εγώ !!!!!!!! (πλάκα κάνω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοιως φιλε mechmg93 (εχεις καμια σχεση με μηχανολογια?) κι εγω μια απο τα ιδια..

 

θα ελεγα οτι εχω αμεση σχεση με τη μηχανολογια μιας και την σπουδαζω στην θεσσαλονικη:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου